به گزارش ایرنا: فرمانده نیروی انتظامی گفت که نیروی انتظامی افتخار دارد که در مواجهه با دشمن در مقابل تهدیدات نرم گروه های ضد انقلاب وارد شود و سینه سپر می کند تا مردم در امنیت کامل باشند.

سردار حسین اشتری عصر شنبه در یادواره 270 شهید نیروی انتظامی استان البرز و شهدای مدافع حرم در سالن شهیدان نژاد فلاح کرج، افزود:بالاترین افتخارنیروی انتظامی برقراری نظم و امنیت است.
وی با بیان اینکه 270 شهید از نیروی انتظامی استان البرز تقدیم انقلاب و مردم شده، ادامه داد: بیش از 13 هزار شهید نیروی انتظامی در کشور تقدیم انقلاب اسلامی شده که 6 هزار نفر در دفاع مقدس به شهادت رسیدند و 7 هزار نفر دیگر در دفاع از حریم امنیت و آرامش کشور شهید شده اند.
وی خاطرنشان کرد: این وظیفه مستقیم بر عهده نیروی عظیم انتظامی است و شهدا در این راه باعث افتخار و سربلندی کشور و خانواده شهدا باعث افتخار و سربلندی همه ما هستند.
سردار اشتری با اشاره به اینکه پلیس اقدامات بسیارخوبی به جهت حرفه ای بودن برای تامین امنیت انجام می دهد، گفت: اگر مواد مخدر وارد کشور شود، تعداد زیادی از افراد را آلوده کرده و به کشور لطمه می زند که در نهایت منجر به برآشفتگی و نگرانی مردم می شود.
فرمانده ناجا افزود: ماموران نیروی انتظامی در معرض خطر قرار می گیرند ولی هیچ ماموری از رفتن امتناع نمی کند، با توجه به اینکه جان آنها در خطر خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه برخورد با کسانی که اشاعه فحشا می کنند، از وظایف نیروی انتظامی است، ادامه داد: تا آخر ایستاده ایم و اجازه نمی دهیم ارزش های اسلامی و دفاع مقدس در کشور از بین برود تا جایی که توان و اختیار داریم اقدام خواهیم کرد.
فرمانده نیروی انتظامی کشور گفت: در مقابل متجاورز به مرز و سارق مسلح وظیفه ایستادگی داریم، همچنین وظیفه امر به معروف و نهی از منکر داریم و از سوئی برخورد با جرائم مشروط به حمایت مردم است.
سردار اشتری در ادامه برگزاری یادواره ها را یکی از راه های اشاعه فرهنگ ایثار و شهادت دانست و گفت: اعضای نیروی انتظامی با یک روحیه جهادی و انقلابی کار را ادامه خواهند داد.
وی در ادامه با اشاره به اینکه جنایت حکام سعودی بر هیچ کس پوشیده نیست، افزود: این جنایات هیچ گاه از یاد و خاطره ما بیرون نمی رود.
وی ادامه داد: سعودی ها آب را نیز از آسیب دیدگان دریغ کردند چراکه اگر سربازان و نیروهای پلیس از آب ذخیره خود به مردم می دادند، این حادثه کشته و شهید بسیار کمتری داشت.
فرمانده ناجا با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه آل سعود شجره خبیثه ملعونه است که باید جهان در مقابل آن بیدار شود، گفت: با توجه به این امر گرفتن انتقام شهدا از این رژیم منحوس باید دنبال شود.
سردار اشتری افزود: هر جا که احساس شد، دشمن به سمت ما لبخند زده، متضرر شدیم چراکه پشت این اقدام آل سعود نیز آمریکا و اسرائیل قرار داشتند، در هر شرایطی باید بدانیم که دشمن در حال دشمنی علیه ما است و دست از اعمال شوم خود بر نمی دارد.
فرمانده ناجا همچنین گفت: شهدا مصداق بارز مجاهد فی سبیل الله هستند که امید است در هر مکان و زمانی بتوانیم پاسدار ارزش های انقلاب اسلامی باشیم و برای امنیت مردم عزیز و شهید پرور قدم برداریم.
در پایان این مراسم أز ٩ خانواده شهید، جانباز نیروی انتظامی و مدافع حرم تقدیر شد.

46

کد خبر 577851

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =