ایسنا نوشت: دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: علل و عوامل وقوع حادثه مرگبار در کانون اصلاح و تربیت یاسوج در دست بررسی است.

 علیرضا شیخ علی گفت: با توجه به اینکه قاتل خودش را کشته و چون انگیزه یک موضوع درونی است، کار را سخت کرده است.

وی با بیان اینکه علت این حادثه مشخص نیست، بیان کرد: هر نوع عواملی از جمله روحی و روانی امکان دارد که در رخ دادن این حادثه دخیل باشد.

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: بررسی این حادثه در صلاحیت دادسرای نظامی است و به مردم شریف استان قول می‌دهیم با سرعت، دقت، ظرافت و قاطعیت این موضوع پیگیری شود.

شیخ علی تصریح کرد: پس از وقوع این حادثه در شب گذشته به‌ همراه بازپرس دادسرای نظامی در محل وقوع حادثه حاضر شدیم و با راهنمایی و ارشاد رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح کشور و استان، رئیس کل دادگستری استان و دادستان عمومی و انقلاب، شورای تأمین شهرستان بویراحمد و استان علل و عوامل در دست بررسی قرار گرفت.

وی با بیان اینکه هم اکنون وضعیت کانون اصلاح و تربیت یاسوج عادی است، ادامه داد: حادثه تیراندازی در کانون اصلاح و تربیت یاسوج چهار کشته در پی داشته و هیچ کسی در این حادثه زخمی نشده است.

دادستان نظامی کهگیلویه و بویراحمد در پایان از خانواده مقتولان به‌خاطر همکاری خوب برای برقراری نظم و امنیت تشکر کرد.

به گزارش ایسنا، جمعه شب (26 شهریور ماه) ساعت ۲۲ در کانون اصلاح و تربیت یاسوج یک سرباز وظیفه به نام «ا- پ» با اسلحه کلاشینکف اقدام به کشتن سه سرباز وظیفه دیگر به نام‌های «حامد آهون»، «حسین یزدان‌پناه» و «افشین کمالی» می‌کند و در پایان به زندگی خود نیز پایان می‎دهد.

 

 

۴۲۴۲

کد خبر 580489

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =