اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی روز ششم مهرماه در هتل انقلاب برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، اختتامیه چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی روز ششم مهرماه در هتل انقلاب تهران برگزار می شود. این برنامه که در سه دوره گذشته خود هم‌زمان با اهدا جوايز به فيلم‌هاي منتخب اعضا انجمن منتقدان و نويسندگان سينمايي برگزار می شد، اما امسال برای نخستین بار به‌صورت مجزا اجرا خواهد شد.

برگزیدگان رشته‌های مختلف مطبوعاتی از میان منتقدان و نویسندگانی که آثارشان را به این جشنواره ارسال کرده‌اند در این مراسم جوایزشان را دریافت مي‌كنند.

خسرو دهقان، فریدون صدیقی، دکتر احمد توکلی، دکتر امیرعلی نجویان و مهرزاد دانش داوری آثار را برعهده داشته‌اند.

چهارمین جشنواره نوشتار سینمایی با هدف تجلیل از منتقدان و نویسندگان برتر سینمایی، شناخت استعدادهای نو و ارج نهادن به نقد و نوشتار علمی، منصف و شریف به دبیری سحر عصرآزاد برگزار شد.

این جشنواره 6 رشته در بخش اصلی، 4رشته در بخش ویژه و 4 رشته در بخش جنبی داشته و آثار چاپ شده در نشریات یا منتشر شده  در سایت ها در سال های 90، 91 و 92 را در بر گرفته است.

بخش اصلی سینما شامل رشته‌های نقد، گفتگو، گزارش، سرمقاله و یادداشت، ترجمه و مقاله تحلیلی مي‌شود. بخش ویژه شامل بهترین برنامه سینمایی در رادیو و تلویزیون، بهترین گروه سینمایی روزنامه‌ها، بهترین مجله سینمایی و سینما در فضای مجازی است.

5858

کد خبر 580549

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =