نوجوانان دستفروش بعد از دستگیری به بیش از ۱۰۰ سرقت از شهروندان همدانی اعتراف کردند

فرمانده انتظامی شهرستان همدان گفت: تحقیقات پلیس نشان می دهد این نوجوانان در پوشش دستفروش در نقاط مختلف شهر پرسه می‌زدند، و از انواع شگردها، همچون سرقت موبایل، دخل‎زنی و جیب‎بری برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کردند.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از همدان ؛ سرهنگ پژمان قویمی، رئیس پلیس شهر همدان ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اعلام مطلب فوق افزود: با تلاش نیروی انتظامی اعضای سه نفره باند سارقان کودک و نوجوان در همدان دستگیر شدند.

وی خاطرنشان کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه از شهروندان در محدوده آرامگاه باباطاهر، عملیات شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار ماموران کلانتری 13 عین‌القضات قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان همدان تصریح کرد: مأموران انتظامی بعد از بررسی همه‎جانبه سرقت‎ها و اظهارات مالباختگان متوجه شدند که تمام سرقت‎ها توسط سه نوجوان انجام می‎شود که با یک شگرد خاص صورت می‎گیرد.


قویمی با اعلام اینکه با هماهنگی مقام قضایی، هر سه سارق دستگیر شدند، گفت: این متهمان ساکن شهر همدان بودند که سن آنها بین 10 تا 13 سال است.

وی با بیان اینکه سردسته آنها نوجوانی 13 ساله است، یادآور شد: این افراد در بازجویی فنی پلیس، به بیش از 80 فقره جیب‌بری، چندین فقره سرقت موبایل و چندین فقره دخل‌زنی از مغازه‎ها اعتراف کردند.

 

۴۸

 

کد خبر 583492

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =