دیدار رئیس کل و مسئولان قضایی البرز با فرمانده نیروی انتظامی استان

رئیس کل دادگستری استان البرز با تبریک هفته نیروی انتظامی از همکاری نیروی انتظامی در ابلاغ اوراق قضایی تقدیر کرده و ابراز امیدواری کرد در ماه‌های آتی مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف شود.

به گزارش خبرآنلاین البرز ، احمد فاضلیان رئیس کل دادگستری استان البرز، حاجی رضا شاکرمی دادستان عمومی و انقلاب استان البرز، محمدباقر مازنی معاون قضایی و نظارت و بازرسی رئیس کل، سید مرتضی میرغفاری رئیس حفاظت اطلاعات استان، مهدی جوهری معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم و حجت الاسلام علی آذریان معاون قضایی رئیس کل با حضور در مقر فرماندهی استان البرز، ضمن دیدار با سردار بخشعلی کامرانی صالح، هفته نیروی انتظامی را به وی و همکارانش تبریک گفتند.

در این دیدار فاضلیان تعامل نیروی انتظامی با دستگاه قضایی استان را بسیار موثر و مهم دانست و گفت: با ارتباط مستمری که بین مجموعه قضایی استان و نیروی انتظامی وجود دارد توانسته‌ایم موفقیت‌های چشم گیری در حوزه تامین امنیت و پیشگیری از وقوع جرم داشته باشیم.

وی با اشاره به تاثیرات اقدامات پیشگیرانه در جلوگیری از وقوع جرم و نابهنجاری‌های اجتماعی، تصریح کرد: نیروی انتظامی و دستگاه قضایی استان می‌توانند با همکاری دستگاه‌های متولی، تاثیرات این اقدامات را ملموس کنند که در این راستا دستگاه قضایی به عنوان سیاست‌گذار آماده همکاری همه جانبه است.

رئیس کل دادگستری همچنین از همکاری نیروی انتظامی در ابلاغ اوراق قضایی تقدیر کرده و ابراز امیدواری کرد در ماه‌های آتی مشکلات و موانع موجود در این زمینه برطرف شود.

 

۴۸

کد خبر 591454

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =