دبیرخانه جشنواره فیلم پروین اعتصامی در کاخ نیاوران آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، دبیرخانه فیلم پروین اعتصامی عصر دیروز با حضور دكتر مسعود سلطانی‌فر معاون رئيس جمهور و رئيس سازمان ميراث فرهنگی، رحمت‌الله رئوف مدير كاخ نياوران و اعضای شورای سياست‌گذاری جشنواره فيلم پروين اعتصامی به رياست احمد مسجد جامعی در كاخ نياوران تشكيل جلسه داد.

در اين نشست كه كمال تبريزی، علی معلم ، هادی منبتی، پريوش نظريه، فرناز قيصری پور به عنوان اعضای شورا حضور داشتند، مازيار رضاخانی، دبير جشنواره گزارشی از عملكرد دوره های گذشته ارائه و مسائل و مشكلات پيش روی جشنواره را مطرح کرد.

مسعود سلطانی فر، رئیس سازمان میراث فرهنگی در بخشی از این جلسه گفت: اتفاق هایی از این دست بسیار تاثیرگذار است همه ما باید در برگزاری هر چه باشکوه تر آن تلاش کنیم.

در ادامه احمد مسجد جامعی نيز از حمايت سازمان ميراث فرهنگی در استقرار دبيرخانه جشنواره فيلم پروين اعتصامي در كاخ نياوران تشكر و قدرداني كرد.

رويكردهای اين دوره از جشنواره پس از صدور مجوز برگزاری از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در نشست رسانه‌ای به اطلاع سينماگران كشور به خصوص فيلمسازان زن خواهد رسيد.

همچنين مازيار رضاخانی از حمايت‌های خانم شهيندخت مولاوردی معاون رئيس جمهور در امور زنان و دكتر مونسان مدير عامل منطقه آزاد كيش در برگزاری اين دوره قدردانی كرد و گفت: پرچم اين دوره از جشنواره، توانمند سازی زنان، ايجاد نشاط در خانواده و نقش زن در تحكيم بنيان خانواده را به اهتزاز در خواهد آورد.

شورای سياست گذاری جشنواره در پايان جلسه، لزوم توجه به مسائل و آسيب های اجتماعی زنان و خانواده و ترويج و شناخت مادر ايرانی-اسلامي و شناسايی زنان تاثير گذار در حوزه‌های مختلف فرهنگی، هنری و دينی را در دستور كار جشنواره قرارداد.

5757

 

کد خبر 591610

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =