کمیته ملی المپیک اعلام کرد عواقب ناکامی تیم امید تماما بر عهده فدراسیون فوتبال است

بهرام افشارزاده در پاسخ به این سوال که آیا می‌پذیرید بحث کادر فنی تیم امید به بحثی فرسایشی در فوتبال ایران تبدیل شده است گفت: به اعتقاد من 90 درصد این مساله را رسانه‌ها بزرگ کردند. کمیته ملی المپیک 25 رشته دارد و باید ما درباره هر یک از این رشته‌ها کارهای ویژه‌ای را انجام دهیم. یک سال و نیم است که مدام درباره تیم امید صحبت می‌کنیم. تا به حال 20 جلسه با مسوولان فدراسیون داشته‌ایم اما وقتی نتیجه‌ای نمی‌گیریم دیگر نیازی به ورود ما به مساله تیم امید نیست و به این تیم کاری نداریم.

او در پاسخ به این سوال که آیا این به معنای کنار کشیدن شما از مساله تیم امید تعبیر نمی‌شود گفت: ما پایمان را کنار نکشیده‌ایم اما وقتی فدراسیون فوتبال مسوول است و مرجع تصمیم‌گیری درباره تیم امید است دلیلی ندارد که ما بخواهیم ورود کنیم تنها اگر از ما کمکی بخواهند به آنها کمک خواهیم کرد. همان طور که سال قبل برای 60 ، 70 جلسه تمرین 200 میلیون به سرمربی تیم دادیم و همچنین پول کادر فنی و سفر به اوکراین را دادیم باز هم به تیم امید کمک می‌کنیم اما این دلیل نمی‌شود که بخواهیم به مساله انتخاب سرمربی تیم امید ورود کنیم.

دبیرکل کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که با این وضع کسب هر نتیجه‌ای در بازی‌های آسیایی مسوولیت را از گردن شما ساقط می‌کند گفت: هر نتیجه‌ای که در بازی‌های آسیایی کسب شود، عواقب آن به فدراسیون فوتبال باز می‌گردد.

 

کد خبر 59294

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 2 =