۰ نفر
۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۰۷:۱۱

ایسنا نوشت: کارگروه «بررسی آثار و دست‌نوشته‌های کودکان و نوجوانان» شورای کتاب کودک از کودکان و نوجوانان خواست تا قصه‌های خود را در اختیار این کارگروه قرار دهند.

 کارگروه «بررسی آثار و دست‌نوشته‌های کودکان و نوجوانان» شورای کتاب کودک به منظور آگاهی از دغدغه‌ها و دلمشغولی‌های کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۷ سال سراسر کشور، از آن‌ها خواسته است تا قصه‌های خود را در هر ژانری در اختیار این کارگروه قرار دهند.

نگین شهری از اعضای این کارگروه گفت:‌ در پی فعالیت‌های قبلی ما مبنی بر بررسی آثار کودکان و نوجوانان که پیش‌تر از طریق بررسی آثار این گروه سنی در نشریات انجام می‌شد، در سال جاری تصمیم گرفته شد تا این کار در ارتباط مستقیم‌تر با بچه‌ها انجام شود. بر همین اساس از کودکان و نوجوانان سراسر کشور با ارسال فراخوان خواسته شده تا قصه‌های خود را با هر موضوعی که دوست دارند، در اختیار ما بگذارند.

او افزود: هدف از این کار آشنایی با دغدغه‌ها و دلمشغولی‌ بچه‌هاست. اگر چه ارسال این فراخوان به طور اتفاقی همزمان با از دست دادن توران میرهادی انجام شد اما در همین فاصله کم کودکان و نوجوانان زیادی از بچه‌های جمعیت امام علی(ع)، بچه‌های کار و چندین مدرسه برای همکاری، ابراز علاقه کرده‌اند.

در بخشی از این فراخوان آمده است: از کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۷ سال دعوت می‌کنیم قصه‌هایی را که در سال ۱۳۹۵ نوشته‌اند تا پایان دی‌ماه به آدرس الکترونیکی asar_dastneveshteh.cbc@yahoo.com یا به نشانی پستی:تهران، خیابان انقلاب، خیابان ابوریحان، خیابان وحید نظری پلاک ۳۱، طبقه دوم ارسال کنند.

قید کردن نام و نام‌ خانوادگی، سال تولد، جنسیت، شماره تلفن منزل، شماره تلفن همراه،‌ آدرس منزل، کدپستی و نام دقیق مدرسه از ملزومات ارسال آثار قید شده است.

5858

کد خبر 602132

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 4 =