میزان نوشت: استاندار خوزستان از افزایش شمار شهدای خوزستانی انفجار تروریستی حله عراق به ۵۲ نفر خبر داد.

 غلامرضا شریعتی با اشاره به اینکه زائران خوزستانی فراوانی در بین افراد شهید شده در حادثه تروریستی حله عراق حضور دارند، بیان کرد: با تشخیص های صورت گرفته تاکنون تعداد شهدای خوزستانی شناسایی شده در این انفجار تروریستی به ۵۲ شهید رسیده است.

وی افزود: خانواده هایی که افراد آنها با خانواده هایشان در عراق قطع شده در مدت اخیر به فرمانداری اهواز مراجعه و نسبت به انجام آزمایشات اقدام کرده اند.

شریعتی بیان کرد: تاکنون ۵۲ شهید خوزستانی در انفجار حله عراق شناسایی شده اند و اقدامات برای بررسی و تطبیق سایر مستندات ادامه دارد.

استاندار خوزستان عنوان کرد: برخی از پیکرهای این شهدا که احراز هویت شده اند، روز دوشنبه به اهواز منتقل می شوند و سایر آنها در روزهای آینده قرار است به اهواز انتقال یابند.

شریعتی اظهار کرد: مقدمات برگزاری مراسم تشییع باشکوه برای این شهدا در اهواز پیش بینی شده است و زمان دقیق آن که احتمالا روز چهارشنبه این هفته از طریق رسانه ها به اطلاع مردم می رسد.

گفتنی است، پنج شنبه چهارم آذرماه جاری ساعت ۱۷در حمله تروریستی به زائران اربعین حسینی در منطقه «الشوملی» در شهر حله در استان بابل عراق، بیش از ۸۰ نفر شهید و دهها نفر دیگر مجروح شدند که بیشتر آنها زائران خوزستانی هستند.4242

کد خبر 606752

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 3 =