در آخرین شب از کنسرت کیهان کلهر و اردال ارزنجان، با پایان برنامه و خروج آن‌ها از صحنه، ادامه پیدا کردن تشویق‌ تماشاگران منجر به بازگشت دوباره این دو هنرمند و نواختن قطعه دیگری شد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، شامگاه سه‌شنبه 16 آذر آخرین شب از کنسرت «تا بیکران» با کمانچه‌نوازی کیهان کلهر و باغلاما‌نوازی اردال ارزنجان در میان استقبال تماشاگران در تالار وحدت روی صحنه رفت.

چهارمین و آخرین شب از کنسرت این دو هنرمند با عنوان بلند «بداهه‌نوازی براساس مقام‌های کردی غرب ایران و موسیقی علوی شرق ترکیه» مانند سه شب پیشین، به واسطه اجرای نمایش «می‌سی‌سی‌پی نشسته می‌میرد» در تالار وحدت، با چهل دقیقه تاخیر و ساعت 21:10 دقیقه روی صحنه رفت.

بداهه‌نوازی کیهان کلهر و اردال ارزنجان با چنان شور و جذبه‌ای همراه بود و سازهای کمانچه و باغلاما چنان در دستان این دو هنرمند به رقص درآمده بودند که برنامه‌شان بدون آنتراکت تا ساعت 23:40 دقیقه ادامه یافت.

با پایان این بداهه‌نوازی عاشقانه، کلهر و ارزنجان با پنج دقیقه تشویق مداوم تماشاگران و دسته‌های گل دوست داران خود مواجه شدند. پس از خروج کیهان کلهر و اردال ارزنجان از صحنه، ادامه پیدا کردن تشویق‌ تماشاگران  منجر به بازگشت دوباره آن‌ها به صحنه و نواختن قطعه بداهه دیگری شد.

صحنه پایانی آخرین شب کنسرت «تا بیکران»، دسته‌های گلی بودند که کیهان کلهر و اردال ارزنجان به سوی تماشاگران پرتاب کردند.

57242  

کد خبر 609600

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 0 =