برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم هشدار داده‌اند "دور دور" کردن شبانه جوانان مرفه در شمال تهران باز هم مزاحمت مردم می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین بیش از یک سال و نیم از هشدار بالاترین مقام کشور درباره لزوم مقابله با جولان جوانان مرفه در خیابانهای شهر می گذرد. در آن روزها، پلیس با اقدام قاطع خود تا حد زیادی این مزاحمت را از سر مردم رفع کرد ولی به نظر می رسد پس از گذشت ماهها، باز هم این مشکل برای برخی از خیابانهای تهران، تکرار شده، دور دور شبانه به پایتخت برگشته است!
یکی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم در این باره نوشته: با عرض سلام:ما اهالى خيابان سعادت آباد بالاتر از ميدان كاج وخيابان دوم وخيابان بهزاد از دور دور جوانان كه به خصوص در شبهاى تعطيل با ايجاد ترافيك شديد وايجاد سرو صدا وآلوده کردن هوا تا ساعات بامداد موجبات آزار واذيت ساكنين مى شوند را به اطلاع مسئولين مى رسانيم هر چند حتما در جريان آن هستند خواهشمنديم با درايت ومديريت وخلاقيت پليس محترم راهنمايى چاره اى براى اين معضل بزرگ انديشيده شود با احترام.
با وجودی که مردم از دیدگاه خود بارها گفته اند  دلیل دور دور کردن های شبانه برخی جوانان چیست ولی باز هم به نظر می رسد برخورد پلیس با رانندگان متخلف در شب برای عده ای از این جوانان خودروسوار باعث عبرت آموزی نشده است.
تا اینکه  فرمانده راهورتهران بزرگ خبر داد۱۷۰۰ خودرو در دوردورهای شبانه توقیف شده و این برخورد قاطع باعث شد چشم برخی از این جوانان به چوبخط بیفتد و حساب کار دستشان بیاید که پس از انتقاد مقام معظم رهبری؛ هشدار پلیس راهور تهران از تشدید برخورد با "جولان خودروهای لوکس" جدی است.

با این وجود به گفته برخی از کاربران سرویس مشکلات مردم، دور دور کردن این اشخاص به خیابانهای شمال شهر بازگشته و به نظر می رسد بهترین راه، تماس با سامانه های 110 برای ثبت شکایت و 197 برای تذکر به عملکرد پلیس راهور در قبال بازگشت دور دور جوانانه به خیابانهای شمال شهر است.

 

46231

 

کد خبر 609721

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =