۰ نفر
۱۸ آذر ۱۳۹۵ - ۰۴:۲۴

در مراسمی از 6 عنوان کتاب نویسندگان شهرستان چرداول رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین ؛ در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهید باهنر شهر سرابله از 6 عنوان کتاب به قلم نویسندگان شهرستان چرداول رونمایی شد. این کتاب ها و نویسندگان آنها عبارتند از:

-به سوی خویشتن فراموش شده -- نوشته دکتر پادرا فریادیان که در موضوع روانشناسی تدوین شده است .


- مباحث اساسی در قابلیت اطمینان تالیف کیوان زمانی


- طبیعت در پدیده معماری -- تالیف آیت رحمتیان


- اسب گوش قرمز آیدا نوشته عین اله قیصربیگی که رمانی تخیلی مناسب برای کودکان و نوجوان است.


- سرنوشت تلخ - نوشته حورا آل احمد که رمانی تاثیر گذار است.


- بررسی معاونت در خودکشی در قوانین ایران و انگلستان تالیف حمزه رضایی


در حاشیه رونمایی از این آثار که فرماندار چرداول مراد یگانه و دیگران مقامات شهرستان چرداول حضور داشتند ، نوراله عباداللهی رییس اداره کتابخانه های عمومی این شهرستان در خصوص این رونمایی به خبرنگار خبرآنلاین گفت: هدف از این برنامه تقدیر از نویسندگان بومی شهرستان،معرفی آثار آنان و ایجاد انگیزه ی بیشتر برای نویسندگان وعلاقمندان به خلق آثار فکری مکتوب در شهرستان است تا از این طریق بتوانیم فرهنگ عمومی مردم را ارتقا دهیم و کتابخوانی، پژوهش و نویسندگی را ترویج کنیم .


وی اضافه کرد: ما از همه نویسندگان و محققان شهرستان دعوت می کنیم تا با حضور در کتابخانه های عمومی این شهرستان ضمن استفاده از منابع آن از محیط صمیمی و آرام این فضاها جهت نوشتن آثار خود استفاده کنند.

نوراللهی خاطر نشان ساخت: نویسندگان این شهرستان ارتباط خوبی با کتابخانه های عمومی دارند و از منابع این مراکز فرهنگی جهت چاپ و گردآوری آثار خود بهره مند شده اند

46

کد خبر 610001

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =