بازدید مدیرکل امور خانواده استانداری از اورژانس اجتماعی کرمانشاه

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه گفت: : اورژانس اجتماعی نقش مهم و تأثیرگذاری در انجام مداخلات و بحران های فردی و اجتماعی دارد.

آذر خسروی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه، مدیرکل بهزیستی، معاون امور اجتماعی و کارشناس مسئول دفتر امور آسیب دیدگان معاونت امور اجتماعی با حضور در مرکز «مداخله در بحران های فردی، خانوادگی و اجتماعی» شامل خانه سلامت، خانه امن و خط تلفن(123) از نزدیک در جریان فعالیت های این مرکز قرار گرفت.


آذر خسروی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه دراین بازدید اظهار داشت: اورژانس اجتماعی نقش مهم و تأثیرگذاری در انجام مداخلات و بحران های فردی و اجتماعی دارد.


وی بر استفاده از ظرفیت کارشناسان مجرب و برجسته در ارائه خدمات مطلوب به جامعه هدف اورژانس اجتماعی تأکید کرد.


به گفته مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری کرمانشاه، مددجویانی که از خدمات خانه سلامت و امن بهزیستی استفاده می کنند نیز می تواند با حرفه آموزی در زمینه اشتغال زایی خود اقدام کنند.


بهار سلطانی کارشناس مسئول دفتر امور آسیب دیدگان معاونت امور اجتماعی اداره کل بهزیستی استان نیز با اشاره به فعالیت های متعدد اورژانس اجتماعی، گفت: رسیدگی به آسیب های اجتماعی مانند کودک آزاری، همسرآزاری، دختران فراری، کودکان خیابانی، اختلافات حاد خانوادگی از جمله خدمات ارائه شده توسط اورژانس اجتماعی است.


به گفته وی، اورژانس اجتماعی در چهار شهرستان کرمانشاه، اسلام آبادغرب، کنگاور و سرپل ذهاب ازسال 86 فعالیت خود را آغاز کرده اند.


سلطانی یادآور شد: در 9 ماهه امسال 4 هزار و 131 تماس با خط تلفن 123 اورژانس اجتماعی برقرار شده است و خدمات دهی در سه نوبت صبح، عصر و شب است.

46

کد خبر 615472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =