نود و سه نقاشی اثر کودکان و نوجوانان کانون پرورش فکری آذربایجان‌غربی جهت شرکت در مسابقه نقاشی به سازمان ملی بهره‌وری ایران ارسال شد.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان‌غربی، كانون استان ۹۳ اثر نقاشی اعضا كودك و نوجوان مراكز فرهنگی و هنری خود را جهت شركت در دومین مسابقه نقاشی با موضوع« بهره‌وری سبز و حفظ محیط زیست» در بخش‌های جامعه، فرهنگ، خدمات، صنعت، انرژی، کشاورزی و منابع طبیعی به ویژه محیط زیست و با شعار« كار را درست انجام دهیم» به سازمان ملی بهره‌وری ایران ارسال كرد.

برقراری ارتباط با مخاطبان، تقویت میزان آگاهی و حساسیت کودکان و نوجوانان در زمینه بهره‌وری سبز، تأکید بر حفظ محیط زیست، ترویج فعالیت‌ها و اقدامات بهره‌ورانه در جامعه و تشویق این گروه به عرضه توانمندی‌ها و استعدادهای خود، ارتقای فرهنگ بهره‌وری و فرهنگ‌سازی در میان کودکان و نوجوانان به منظور نهادینه‌سازی امر بهره‌وری از اهداف برگزاری این مسابقه نقاشی می‌باشد.

این مسابقه در سه گروه سنی ۴ تا ۷، ۸ تا ۱۱و ۱۲ تا ۱۵سال برگزار و اسامی برندگان در دهه فجر انقلاب اسلامی در سایت این سازمان اعلام خواهد شد که بر اساس آن، به سه اثر برتر در هر رده سنی جوایز نفیسی اهدا می‌شود.

46

 

 

کد خبر 615578

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 4 =