مهر نوشت: رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشورَ، از ترافیک در باند جنوبی آزاد راه تهران - کرج خبر داد.

سرهنگ نادر رحمانی گفت: طبق آخرین گزارش‌های دریافتی از مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور، هم ‌اکنون باند جنوبی آزادراه کرج - تهران از پل فردیس تا پل کلاک، ترافیک نیمه‌سنگین و در سایر جاده های کشور ترافیک عادی و روان گزارش شده است.

وی در ادامه افزود: بر همین اساس در استان‌ آذربایجان غربی، محور ارومیه، محدوده کریم‌آباد بارش برف و در سایر راه‌ها و محورهای مواصلاتی کشور وضعیت جوی آرام گزارش شده است.

رئیس پلیس مرکز کنترل ترافیک راه‌های کشور گفت: کمربندی دهلران، محور فرعی اولنگ - شاهرود و شمشک - دیزین، پونل - خلخال، سروآباد - پاوه مسدود است.

سیل و آب گرفتگی در 7 استان

میزان نوشت: رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر از ارائه خدمات هلال احمر در 7 استان متاثر از برف و کولاک خبر داده است.

مرتضی سلیمی گفت: طی ٤٨ ساعت گذشته عملیات سیل و آبگرفتگی را در ٧ استان اصفهان، تهران، چهارمحال و بختیاری، خوزستان، سمنان، لرستان و مرکزی در دستور کار داشته ایم.

وی افزود: در همین راستا نیروهای جمعیت هلال احمر در ١٧محور حضور یافته و به ٤٦٨ تن از افراد متاثر از سیل و آبگرفتگی خدمات ارائه کرده اند.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با اشاره به اسکان اضطراری برخی از شهروندان خاطرنشان کرد: به دلیل مشکلات ایجاد شده ناشی از سیل و آبگرفتگی برای برخی از شهروندان شرایط را برای اسکان اضطراری 47 نفر فراهم کردیم.

سلیمی ادامه داد: همچنین یک تن نیز طی سیل و آبگرفتگی های 48 ساعت گذشته دچار مصدومیت شده که به مراکز درمانی انتقال یافت و به ٢ نفر نیز خدمات سرپایی ارائه کردیم.

وی همچنین با اشاره به برف و کولاک ٤٨ ساعت گذشته در 7 استان کشور اذعان کرد: در استان های آذربایجان شرقی، البرز، خراسان شمالی، زنجان، سمنان، قزوین و لرستان شاهد برف و کولاک بوده ایم.

رئیس سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر خاطرنشان کرد: نیروهای جمعیت هلال احمر در ١٧محور حضور یافته و هزار و 496 نفر خدمات ارائه کرده اند.

47237

 

کد خبر 617530
آخرین اخبار و اطلاعیه های فروش خودرو car.ir

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 0 =