شهرک صنعتی اشتهارد،میزبان ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز

هشتاد و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد برگزار شد.

به گزارش خبرآنلاین البرز، هشتاد و سومین جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان البرز که به میزبانی شرکت شهرک های صنعتی استان البرز در شهرک صنعتی اشتهارد بود با حضور مدیران اجرایی استان و شهرستان اشتهارد برگزار شد. میزبان تعدادی از صنعتگران شهرک صنعتی اشتهارد بودند که به بیان مشکلات و مسایل خود پرداختند.

استاندار البرز، معاون برنامه ریزی استانداری، ریاست سازمان صنعت معدن و تجارت استان البرز،مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان، مدیران کل سازمان تامین اجتماعی،محیط زیست، منابع طبیعی، جهادکشاورزی و روسای ادارات شهرستان، مدیران و نمایندگان بانک ها، خانه صنعت و کار افرینان و صنعتگران حاضرین در این جلسه بودند.

لازم به ذکر است که تا کنون و پس از برگزاری 82 جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید،1300 مصوبه صورت گرفته که ازین تعداد 72 درصد عملیاتی شده و بقیه موارد در استانه اجرایی شدن است.
همچنین بازدید از خط تولید تعدادی از واحدهای صنعتی چون چای محفل و کاشی زاگرس درخشان از دیگر برنامه های استاندار و مدیران اجرایی استان از شهرک صنعتی اشتهارد بود

46

 

کد خبر 617613

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 5 =