عضو هیات مدیره استقلال با بیان اینکه تصمیم‌گیری درباره وضعیت مهدی رحمتی به علیرضا منصوریان واگذار شده است، گفت: به شخصه دوست ندارم بازیکنی از تیم جدا شود.

به گزارش مهر، حسن زمانی بعد از جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال، درباره این جلسه گفت: امروز جلسه بسیار خوبی داشتیم. خروجی جلسه هم بسیار عالی بود. در جلسه امروز به علیرضا منصوریان اختیار تام دادیم درباره لیست خروجی و ورودی تصمیم بگیرد. البته قرار شد قبل از مشخص شدن ورودی تیم، درباره لیست خروجی صحبتی نشود.
وی خاطرنشان کرد: منصوریان گزارش بسیار خوبی به هیات مدیره داد که تیم برای ادامه لیگ و مسابقات آسیایی چطور آماده شود. هیات مدیره با تمام توان از منصوریان حمایت می کند. امیدواریم نتایج تیم به سمتی برود که هواداران تیم هم با استقلال آشتی کنند.
عضو هیات مدیره استقلال درباره انتخاب عضو جدید هیات مدیره باشگاه استقلال، تاکید کرد: آقای وزیر اعلام کرد ظرف دو هفته آینده عضو پنجم را معرفی خواهند کرد.
زمانی در خصوص اینکه در ماه های گذشته با علیرضا منصوریان اختلاف داشته است، تصریح کرد: این اختلافات برطرف شد. ما با منصوریان هستیم و ان شاءالله روند کاری به سمت پیشرفت می رود.
وی درباره وضعیت مهدی رحمتی خاطرنشان کرد: اختیار رحمتی و تمام بازیکنان به منصوریان واگذار شد.
زمانی درباره اینکه گفته می شود رحمتی در صورت ماندن در استقلال نیمکت نشین خواهد شد، گفت: من در جریان نیمکت نشینی رحمتی نیستم. منصوریان این اجازه را دارد که راجع به تمام خروجی های تیم از جمله رحمتی تصمیم بگیرد.
عضو هیات مدیره در پاسخ به این سئوال که آیا خودش راضی به جدایی مهدی رحمتی هست یا خیر؟ گفت: من دوست دارم کسی از تیم جدا نشود و بهترین ها در تیم بمانند تا شاهد بهترین نتایج باشیم.
43 43

کد خبر 619169

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =