آخرین وضعیت بازسازی سینما بهمن تهران

مهندس مجید مسچی مدیر عامل موسسه سینماشهر 18 دی ماه از روند بازسازی سینما بهمن تهران بازدید کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، سینما بهمن متعلق به حوزه هنری است و بازسازی سالن یک آن با مشارکت موسسه سینماشهر انجام می‌شود. این سالن دهه فجر آغاز به کار کرده و میزبان مخاطبان سی و پنجمین جشنواره فیلم فجر خواهد بود.

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه بهمن سبز، غلامرضا فرجی مدیر پخش و بازاریابی و حسن رنجبر مدیر پشتیبانی و توسعه این موسسه در این بازدید حضور داشتند.

کاظمی درباره وضعیت بازسازی سینماهای حوزه هنری گفت: «روندی که یکی دو سال اخیر شروع شده با قدرت و برنامه‌ریزی در حال پیگیری است. با وجود مشکلات مالی، حوزه هنری در این دو سال روند بازسازی، تجهیز و ساخت سالن‌هایش را کند نکرده است.»

او ادامه داد: «خوشحالیم که دهه فجر امسال علاوه بر بهره‌برداری از سالن یک سینما بهمن تهران، نخستین پردیس شهر اصفهان، پردیس چهار باغ هم افتتاح خواهد شد و در این سینمای چهار سالنی و مدرن که معماری ایرانی دارد، میزبان شهروندان خوب اصفهانی خواهیم بود. همچنین سینما «جوان» بیجار پس از تجهیز در دهه فجر راه‌اندازی می‌شود.»

کاظمی افزود: «سال 96 یکی از مهمترین برنامه‌های موسسه بهمن سبز، ساخت نخستین پردیس سینمایی در شهر شیراز است. شیراز یکی از گلوگاه‌های اکران و یکی از اولویت‌های ماست، به تازگی یک سینما در این شهر به حوزه هنری تحویل داده شده و با برنامه ریزی‌هایی که از قبل داشتیم، پروسه ساخت پردیس سینمایی «چهار راه زند» سال آینده در این شهر فرهنگی و تاریخی کلید خواهد خورد.»

مدیر عامل موسسه بهمن سبز گفت: «امسال برنامه‌ریزی‌های مفصلی برای ساخت یک پردیس در شهر مراغه انجام شد و سال آینده وارد فاز اجرایی این پروژه می‌شویم.»

58243

کد خبر 620694

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 7 =