دهمین نمایشگاه کتاب استان ایلام هشتم تا چهاردهم اسفند برگزار می شود.

به گزارش خبرآنلاین ، حسین کلانتری در نشست ستاد برگزاری نمایشگاه کتاب استان خواستار مشارکت دستگاه های اجرایی در برگزاری نمایشگاه کتاب شد واظهار کرد: دهمین نمایشگاه کتاب استان هشتم تا چهاردهم اسفند برگزار می شود که حضور پررنگ دستگاه های اجرایی در برگزاری هر چه بهتر این نمایشگاه یک تکلیف و وظیفه است.
وی افزود: برگزاری نمایشگاه کتاب یک رویداد فرهنگی در جهت افزایش سطح مطالعه در بین اقشار جامعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است که تاثیر و اثر بخشی خاصی در فضای عمومی استان و حتی در سطح ملی ایفا می کند.
معاون سیاسی امنیتی استاندار ایلام گفت: با وجود تحول درشیوه های جدید و مدرن اطلاع رسانی و کسب آگاهی بر اساس تکنولوژی جدید، کتاب و کتابخوانی، هنوز در میان مخاطبان و علاقه مندان به مطالعه و تحقیق جایگاه ویژه خود را دارد.
حسین کلانتری تصریح کرد: اختصاص یک مکان مناسب برای برگزاری این نمایشگاه در استان ضرورت دارد که بعد از بررسی ها و بازدیدهای انجام شده از محل های مورد نظر، مکان برپایی نمایشگاه انتخاب و در نشست بعدی ستاد معرفی خواهد شد.
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام نیز در این نشست گفت: با توجه به نگاه فراگیر دولت به مقوله کتاب و کتابخوانی، برگزاری این نوع نمایشگاه ها در استان و سایر استان ها با استقبال خوب مردم روبرو شده است.
علی محمد نیاکان اضافه کرد: در نمایشگاه کتاب سال گذشته 383 ناشر و نماینده ناشران از سراسر کشور حضور پیدا کردند ولی امسال تلاش می کنیم با برنامه ریزی مناسب زمینه حضور ناشران برتر کشور را در نمایشگاه فراهم کنیم.
وی همچنین خواستار کمک و همراهی همه دستگاه های اجرایی استان ایلام برای برگزاری خوب و در خور شان نمایشگاه بزرگ کتاب ایلام شد.

46

کد خبر 624920

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 0 =