ایسنا نوشت: سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از ادامه عملیات جستجو و آواربرداری در محل ساختمان پلاسکو خبر داد و گفت که عملیات با سرعت بیشتری در حال انجام است.

سید جلال ملکی  در محل حادثه پلاسکو درباره آخرین وضعیت امدادرسانی اظهار کرد: با گذشت بیش از 33 ساعت از زمان ریزش ساختمان پلاسکو عملیات جستجوی آتش‌نشانان بی وقفه در محل ادامه داشته و عملیات آواربرداری نیز سرعت بالایی به خود گرفته است.

ملکی با بیان اینکه تاکنون هیچ یک از اجساد این حادثه از زیر آوار بیرون کشیده نشده است، گفت: با توجه به زمانی که از وقوع حادثه گذشته احتمالا اکثر همکاران‌مان جان خود را از دست داده و به شهادت رسیده‌اند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه عملیات آواربرداری همچنان ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: در حال حاضر اولویت نخست برای ما آواربرداری و خارج کردن اجساد بدون آسیب‌دیدگی است.

ملکی با بیان اینکه فردا نیز عملیات آتش‌نشانان در محل ادامه خواهد داشت، گفت: با توجه به نوع تخریب سازه ساختمان و پیچیدگی اسکلت آن در هم عملیات نجات و آواربرداری با مشکلاتی روبرو شده بود و دلیل کندی عملیات در ساعات اولیه نیز تلاش برای جابجا کردن سازه فلزی چند 10 تنی از روی آوار بود.

 

4242

کد خبر 625832

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 1 =