آتش نشانی چندین کشور از جمله ایرلند، آمریکا، کانادا و کالرویناى شمالى با حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو ابراز همدردی کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ در پی وقوع حادثه تلخ پلاسکو و جان باختن چند تن از آتش نشانان ایرانی در زیر آوار آتش نشانان سراسر جهان با حادثه دیدگان پلاسکو ابراز همدردی کردند. 

مسئولان و نمایندگان آتش نشانی شهر دوبلین پایتخت ایرلند روز جمعه با حضور در محل سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوبلین و تقدیم دسته گل، با ملت ایران و خانواده های قربانیان حادثه ساختمان پلاسکو، ابراز همدردی کردند.

جان رایلی به نمایندگی از جامعه آتش نشانی ایرلند اعلام کرد: پیام تسلیت، همدردی و همبستگی ما را به آتش نشانان ایرانی برسانید. آتش نشانان ایرانی در حادثه ساختمان پلاسکو، شجاعت و از خودگذشتگی خود را به خوبی نشان داده و باعث نجات بسیاری از مردم گرفتار در حادثه شده اند. ما ضمن اعلام همبستگی مجدد با همتایان خود در ایران، یاد قربانیان آتش نشانی را گرامی داشته و با بازماندگان حادثه ابراز همدردی می کنیم.

مسئولان و نمایندگان آتش نشانی شهر دوبلین همچنین در دفتر یادبود سفارت، مراتب همدردی خود را درج و امضاء کردند. 

محمد علی اسکندری کاردار موقت ایران در دوبلین نیز ضمن قدردانی از حضور آتش نشانان ایرلندی در سفارت، مراتب تشکر و قدردانی مردم ایران را از این ابراز همدردی و همبستگی اعلام کرد.

آتش سوزی ساختمان پلاسکو و فرو ریختن آن، طی دو روز گذشته در رسانه های گروهی ایرلند و نیز انگلیس بازتاب گسترده ای داشته است.

یک  آتش نشان آمریکایی در پیامی توییتری با آنش نشانان ایرانی ابراز همدردی کرد. او در توییتر حود با انشار عکسی نوشت: رای برادرانمان در ایران دعا کنید.  شما میتوانید درد را در این عکس ها حس کنید ...

آتش نشان های کانادایی نیز با آتش نشان های ایرانی ابراز همدردی کردند. 

 ايستگاه آتشنشانى كالرويناى شمالى نیز با ⁧ آتش نشان هاى پلاسکو ابراز همدردی کردند. 

 

47235

 

کد خبر 625883

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =