ادای احترام عوامل فیلم سینمایی «سرو زیر آب»/  کلاکت مشکی به یاد آتشنشان‌های شهید‎‎‎‎

تازه‌ترین اثر سینمایی محمدعلی باشه آهنگر تحت تاثیر حادثه ساختمان پلاسکو جلوی دوربین رفت.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، گروه‏ سازنده فیلم سینمایی «سرو زیر آب» به دلیل این اتفاق ناگوار پلاسکو از یکی از آتش نشان سرزمینمان را دعوت کرد تا فیملبرداری «سرو زیر آب» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر با حضورش آغاز شود.

«سرو زیر آب» روایتی است از ایثاری بزرگ که بعد از حادثه هفته گذشته ساختمان پلاسکو دوباره بر سر زبان ها افتاده است. عوامل «سرو زیر آب» کوشیده اند تا این ویژگی انسانی منقرض نشود و برای انسان ها ماندگار بماند. به همین دلیل هم هست که  نمونه ای از این ایثار اتفاق افتاده در سی سال پیش در این فیلم سینمایی روایت می شود.

 

ایثاری که حتی بعد از گذشت 27 سال از جنگ تحمیلی و فداکاری جونان این سرزمین تمام ناشده است. آن روز مردم شاهد فداکاری کسانی بودند که با سرشان بازی کردند. این حادثه بزرگ نشان دادایثار هنوز هم یک نماد بزرگ انسانی و اخلاقی است.

عوامل فیلم سینمایی «سرو به زیر آب» یک روز بعد از حادثه ساختمان پلاسکو‏ جمعه 1 بهمن ماه کارشان را با حضور یکی از آتش نشان های سرزمینمان آغاز کرد. «سرو زیر آب» تازه‌ترین ساخته محمدعلی باشه آهنگر بعد از فیلم «ملکه» است که سید حامد حسینی تهیه کننده‌گی آن را برعهده دارد.

58244

کد خبر 626204

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =