هدف از اجرای مسابقه قرآنی(یادواره شهدای مقاومت) توسعه و تعمیق فرهنگ قرآنی در بین خانواده های تحت حمایت و شناسایی و پرورش استعداد های قرآنی وتاثیر شگرف آن در زندگی روزمره انسانها است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، کارشناس مسئول فرهنگی کمیته امدادترویج مسائل قرآنی در بین مددجویان هدف گذاری بسیار خوبی است که باید تمام نهادهای متولی در گسترش حافظان و هم چنین مباحث قرآنی با یکدیگر همکاری کرده تا بتوانند کار ارزشمندی را در این حوزه انجام بدهند.


مرادی در ارتباط با برگزاری مسابقه قرآنی ویژه مددجویان کمیته امداد اشاره کرد و گفت: این مسابقه برای خانواده هایی که از برخی از خدمات فرهنگی امداد تاکنون بهره مند نشده اند (مخاطبان در مناطق روستایی، کم برخوردار و صعب العبور، سکونت گاه های غیر رسمی و مناطق حاشیه نشین)، دختران غیر محصل، زنان سرپرست خانوار، دانشجویان و دانش آموزان ...برگزار می شود.


مسئول فرهنگی کمیته امداد با اشاره به زمان بندی اجرای این طرح گفت: این مسابقه در مرحله شهرستانی در روز شنبه مورخه 14اسفند ماه سال 1395ساعت 30/8در مکان مجتمع فرهنگی تربیتی وخوابگاهی شهید صادقی این نهاد برگزار خواهد شد ومتقاضیان جهت ثبت نام به امور فرهنگی کمیته امداد اسلام آبادغرب مراجعه فرمایند.

46

کد خبر 628573

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 10 =