نظر سرمربی المپیاکوس درباره گلزنی کریم انصاری‌فرد

تسنیم نوشت:سرمربی پرتغالی تیم المپیاکوس از اولین بازی کریم انصاری‌فرد در بازی جام حذفی یونان برابر آریس ابراز رضایت کرد.

پائولو بنتو، سرمربی تیم المپیاکوس در نشست خبری پس از بازی رفت جام‌حذفی در زمین تیم دسته‌اولی آریس که با تساوی یک - یک خاتمه یافت، گفت: بازی برابر یک تیم دسته‌اولی همان طور که فکر می‌کردیم سخت بود. تیم آریس بازیکنان باکیفیت و باتجربه‌ای در اختیار داشت. از سازماندهی خوب خط دفاعی و ضد حمله‌های خطرناکی برخوردار بودند. ما کنترل بازی را در اختیار داشتیم و به نظر می‌رسید نتیجه تساوی برای المپیاکوس عادلانه نبود. ما شانس‌های بیشتری برای گلزنی داشتیم و بازی برگشت را میزبان هستیم. می‌توانیم به مرحله بعدی جام‌حذفی صعود کنیم.

بنتو درباره ترکیب تغییر یافته تیمش و حضور بازیکنان جوان گفت: ما یک بازی کاملا تاکتیکی ارائه کردیم و بازیکنان جوان هم نمایش خوبی داشتند.  من از عملکرد بازیکنان جوان تیم المپیاکوس و همچنین کریم انصاری‌فرد و آلی سیسوخو خوشحال هستم. انتخاب این بازیکنان نیز طبق برنامه رو به رشد تیمی صورت گرفت.

سرمربی پرتغالی یاران انصاری‌فرد پس از گرفتن شدن 10 دقیقه وقت اضافه برای نیمه دوم توسط داور یونانی به سمت داور چهارم رفت و اعتراض شدید خود را ابراز کرد. این عکس‌العمل باعث تحریک شدن نیمکت تیم دسته‌اولی آریس و آغاز درگیری‌هایی شد که دخالت پلیس را به همراه داشت. بنتو پس از سوت پایان بازی با توجه به اعتراض هواداران تیم آریس با اسکورت پلیس از زمین بازی خارج شد.

251 41

کد خبر 628927

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 2 =