خانه‌ملت نوشت: رئیس مجمع نمایندگان استان تهران گفت: از ابتدای وقوع حادثه پلاسکو تاکید شد تا با نگاه سیاسی به این موضوع پرداخته نشود، با توجه به گزارش‌ شهردار تهران که در صحن اعلام شد بهترین کار سکوت است که باید پیشه خود قرار دهیم.

محمدرضا عارف در حاشیه نشست علنی امروز (چهارشنبه 13 بهمن) مجلس شورای اسلامی در جمع خبرنگاران در توضیح گزارش شهردار تهران در صحن علنی پیرامون حادثه پلاسکو، گفت: مسئولان باید از مردم عذرخواهی کنند، عذرخواهی اصل مهمی است که متاسفانه هنوز در برنامه‌های ما به آن پرداخته نمی‌شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه عذرخواهی یکی از بندهای گزارش مجمع نمایندگان تهران بود، تصریح کرد: عذرخواهی از مردم که همراهی خوبی در ساماندهی این حادثه داشتند در گزارش شهردار تهران مطرح نشد.

رئیس مجمع نمایندگان تهران با بیان اینکه گویا برخی بزرگتر از آن هستند که عذرخواهی کنند، گفت: از ابتدای وقوع حادثه پلاسکو تاکید شد تا با نگاه سیاسی به این موضوع پرداخته نشود و هم اکنون هم با توجه به مشکلات مطرح و گزارش‌ شهردار تهران که در صحن اعلام شد بهترین کار سکوت است که باید پیشه خود قرار دهیم.

29212

کد خبر 631308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 5
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 5
 • بی نام A1 ۱۲:۲۳ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  0 0
  ما هم به شما رای دادیم که چند سالی سکوت کنید . حیف رای ما
 • بی نام A1 ۱۳:۰۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  0 0
  بهترین کار سکوته؟ خسته نشدی ازین همه سکوت؟
 • بی نام IR ۱۳:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  0 0
  مگه عارف حرف هم میزنه؟
 • بی نام RO ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  0 0
  در مقایسه با ۱۱سپتامبر که ۷ ماه برای پایان عملیات زمان برده است ۹۰ روز تخلیه آوار برج دوقلو توانستیم در کمتر از ۹ روز کار پلاسکو را انجام دهیم برجهای دوقلو که داخل یه کشور جهان سومی بودن ، چه توقعی میشه از اونا داشت ، والا مدیریت بهران شما مثل برنامه مدیریت جهان توسط رئیس دولت مهرورز یک الگو و باعث افتخار است
 • بی نام RO ۱۳:۵۴ - ۱۳۹۵/۱۱/۱۳
  0 0
  در مقایسه با ۱۱سپتامبر که ۷ ماه برای پایان عملیات زمان برده است ۹۰ روز تخلیه آوار برج دوقلو توانستیم در کمتر از ۹ روز کار پلاسکو را انجام دهیم.....بدون شرح