ایلنا نوشت: روابط عمومی شرکت حمل و نقل ریلی رجا از هم وطنان گرامی درخواست کرد هنگام خرید بلیت قطارهای مسافری حتماً کارت ملی خود را برای ثبت کد ملی و تاریخ تولد افراد در داخل برگه‌های بلیت همراه داشته باشند.

این روابط عمومی همچنین افزود: خریداران بعد از دریافت بلیت، بلافاصله مندرجات آن را با درخواست ارائه شده مطابقت داده و در صورت مشاهده هرگونه مغایرت، سریعاً موضوع را به اپراتور فروش اطلاع دهند.

بلیت‌های غیرهمنام یا مخدوش از درجه اعتبار ساقط بوده و دارندگان این‌گونه بلیت‌ها، مسافر بدون بلیت تلقی شده و از سوار شدن آنها به قطار جلوگیری به عمل خواهد آمد.

فروش بلیت قطارهای رجا برای نوروز سال 96، از ساعت 17 روز یکشنبه 17 بهمن ماه 95 به صورت غیر حضوری( اینترنتی و فروش تلفنی 1539) برای همه مسیرها به غیر از مسیر تهران- مشهد آغاز می‌شود.

   روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت رجا افزود: از ساعت 7:30 روز دوشنبه 18 بهمن 1395 نیز بلیت قطارهای مسافری کلیه محورها به غیر از مسیر تهران-مشهد به هم‌وطنان گرامی عرضه خواهد شد.

براساس این گزارش فروش بلیت قطارهای مسیر تهران- مشهد و بالعکس نیز از ساعت 17 روز دوشنبه 18 بهمن ماه به صورت اینترنتی و از ساعت 7:30 روز سه‌شنبه مورخ 19 بهمن 1395 در کلیه نمایندگی‌های فروش مجاز سراسر کشور انجام می‌شود.

روابط عمومی رجا اعلام کرد: طبق برنامه فوق عرضه بلیت‌ قطارهای نوروزی 1396 طی 3 روز انجام شده که مربوط به بازه زمانی 25 اسفند 1395 لغایت 15 فروردین 1396 می‌باشد.

با توجه به ظرفیت ایجاد شده، هم وطنان گرامی با برنامه‌ریزی مطلوب و توزیع سفر می‌توانند به صورت غیرحضوری (اینترنتی و فروش تلفنی 1539) یا از طریق نمایندگی‌های مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور اقدام به خرید بلیت کنند.

هم‌وطنان گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص سفر با قطارهای رجا اعم از: نشانی دفاتر فروش، قیمت بلیت، موجودی بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی با سامانه ارتباط با مشتریان این شرکت با شماره تلفن 1539 تماس گرفته یا به سایت اینترنتی این شرکت به نشانی : www.raja.ir مراجعه کنند.

شماره پیامک 3000139 شرکت رجا نیز آماده دریافت نظرها، انتقادات و پیشنهادهای متقاضیان خرید بلیت و سفر با قطارهای این شرکت می‌باشد.

35224

کد خبر 632035

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =