ایسنا نوشت: یک عضو کمیته ویژه بررسی حادثه پلاسکو در مجمع نمایندگان تهران گفت:‌ اگر مراجع ذیصلاح ایمنی ساختمان پاساژ کویتی ها را تائید کند این پاساژ از هفته آینده مجددا آغاز به کار می‌کند.

ابوالفضل سروش، درمورد زمان آغاز به کار مجدد پاساژ کویتی ها بعد از فروریختن ساختمان پلاسکو گفت:‌ ساختمان پلاسکو در مجاورت پاساژ کویتی ها واقع شده بود که بعد از آتش گرفتن و فروریختن این ساختمان، پاساژ کویتی ها نیز دچار تکان های شدید شد که مسئولان امر، بازگشایی آن را فعلا از نظر ایمنی به صلاح نمی‌دانند.

وی ادامه داد: در زمان جستجو برای پیدا کردن اجساد قربانیان حادثه پلاسکو و آتش نشانان شهید، تونل و رمپ هایی زده شد که بر اثر آن تعدادی از واحدهای پاساژ کویتی ها خراب شد. این واحدها نیز قرار است تعمیر و یا ساخته شود که برای آن مشکلی وجود ندارد.

نماینده تهران در پایان گفت:‌ اینکه تاکنون پاساژ کویتی ها علی رغم اتمام کار آواربرداری ساختمان پلاسکو مجددا باز نشده است به دلیل تائید نشدن ایمنی ساختمان بود . قطعا اگر مراجع ذی صلاح تائید کند که دیگر تهدیدی برای جان افراد در پاساژ پلاسکو وجود ندارد، این پاساژ تا هفته آینده مجددا آغاز به کار خواهد کرد.

234

کد خبر 632855

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =