ایسنا نوشت: یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: در رابطه با حادثه پلاسکو انتقاداتی به آقای قالیباف مطرح شد اما این نمی‌تواند به معنای حذف ایشان به عنوان گزینه‌های کاندیداتوری ریاست جمهوری توسط اصولگرایان باشد و برای ما شرایط تفاوتی نکرده است.

حسین سبحانی‌نیا درباره به گزینه‌های اصلی اصولگرایان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ گفت: اصولگرایان هنوز به گزینه مشخصی نرسیده‌اند اما آقای قالیباف همچنان یکی از گزینه‌های اصلی طیف اصولگرایی است و شرایط با چند ماه اخیر تفاوتی نکرده است.

وی ادامه داد: در رابطه با حادثه پلاسکو انتقاداتی به قالیباف مطرح شد اما این نمی‌تواند به معنای حذف ایشان به عنوان گزینه‌های کاندیداتوری ریاست جمهوری توسط اصولگرایان باشد و برای ما شرایط تفاوتی نکرده است.

این نماینده پیشین مجلس خاطر نشان کرد: قرار است در نشست اصلی که همه طیف‌ها اصولگرایی در آن حضور دارد بر سر یک گزینه از میان ۵ یا ۶ فرد توافق صورت گیرد که این نشست بنا بود تا پایان بهمن ماه برگزار شود ولی هنوز تاریخ قطعی آن مشخص نیست و ان‌شاء‌الله اصولگرایان در این نشست با توجه به اقبال و شرایطی که گزینه نهایی باید داشته باشد، به جمع بندی می‌رسند.

29212

کد خبر 633089

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 11 =