ایسنا نوشت:رئیس پلیس‌راه استان بابیان اینکه بارش برف در گردنه‌های قلاجه و قلندر ادامه دارد، گفت: رانندگان باید برای تردد از این محورها، زنجیر چرخ به همراه داشته باشند.

سرهنگ «محسن ناصری»اظهار کرد: از شب گذشته با شروع بارش نزولات جوی ، شاهد بارش برف در محورهای مواصلاتی و برف‌گیر استان هستیم و عوامل راهداری عملیات برف‌روبی را در دستور کار قرار داده‌اند.

وی بابیان اینکه تمامی مسیرهای مواصلاتی استان باز است گفت: در مسیر میمه و آبدانان به محله تختان شاهد ریزش سنگ و خاک به جاده بودیم که با کمک عوامل راهداری این مسیر نیز پاک‌سازی شد و مشکل خاصی وجود ندارد.

رئیس پلیس‌راه استان ایلام یادآور شد: با توجه به بارش برف و لغزنده بودن محورهای مواصلاتی می‌طلبد که رانندگان عزیز با سرعت مطمئنه تردد و از سرعت و سبقت‌ها غیرمجاز پرهیز کنند و در طول مسیر ضمن اطمینان از سالم بودن وسیله نقلیه خود، سوخت لازم،لباس گرم،غذای کنسرو شده و زنجیر چرخ را به همراه داشته باشند.

ناصری گفت: گشت‌های ثابت و سیار پلیس‌راه در محورهای مواصلاتی به‌صورت شبانه‌روز حضور دارند و بر رفتار رانندگان نظارت و با تخلفات حادثه‌ساز برخورد می‌کنند.

46

کد خبر 635775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =