امیر مهدی ژوله درباره فعالیت حرفه‌ای خود در چند سال اخیر توضیح داد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، امیر مهدی ژوله، نویسنده و بازیگر با انتشار متنی در صفحه اینستاگرامش از سیر فعالیت بازیگریش گفت و از مردم به دلیل حمایت‌هایشان تشکر کرد.

این هنرمند نوشته است: «تازه «خندوانه» تموم شده بود. میخواستم از این اتفاق یه بهره حسابی ببرم. چسبیدم به تیم اصغر فرهادی. به این نیت که گوشه یه کارش هم که باشم هم بازیگری یاد میگیرم هم کارگردانی. فرهادی رو هم بعد چند جلسه میتونستم اصغر صدا کنم تازه.

دوست داشتیم همو. تمرین میکردیم اتود میزدیم، تعویض لباس و یه کم گریم و زندگی شیرین و دستم رو دراز میکردم فرهادی تو مشتم بود.

نشد. یه روایتش این بود که قدم بلنده یکیش این بود که بدن تاتری ندارم. هرچی بود نشد ولی همین نشدن، همین چند جلسه' همین چند دیدار افتخاری شد برای من.

تو اوج افسردگی بعد از فرهادی بودم که پیمان زنگ زد. دستور داد بیا کار ما یه نقشی رو بازی کن. گفتم چشم. شد یه نقش کوتاه کنار کلی ستاره و رفیق. داره جر میده گیشه‌ها. افتخاریه.

بعد «دورهمی». اجرای زنده جلوی تماشاچی به اضافه نوشتن استنداپ کمدی‌های مهران مدیری تا وقتیکه بودم اونجا. بهترین جای «دورهمی» جای مدیری بود، نمایشش؟ نه! اینو گفتم و بوس کردم و رفتم.

رفتم سر نماشنامه دوباره این آهنگ رو بزن سم. تئاتر. تئاتر واقعی. تو بیست و پنج تا اجرا کلی از رکوردهای سالن حافظ رو جابجا کردیم.
برگشتم یه گوشه‌هایی از سینمایی مهران مدیری رو دست گرفتم کمکی کردم.

حالا تئاتر «رویای یک شب نیمه تابستان». هفتاد تا اجرا. پرتحرک پر انرژی پر چالش. با کاندیدا شدن برای دریافت هشت جایزه و بردن چهار جایزه ختم به خیر شد.

حالا سریال «خانه ما» با سامان مقدم حسابی. با گروه حرفه ای. کنار آقای آییش و خانوم تیموریان و خیراندیش. با پژمان و ویشکا آسایش و آزاده صمدی. یه چالش دیگه...

دارم کار میکنم دارم یاد میگیرم دارم جون میکنم. خدا کنه جواب بده دیده بشه به دل بشینه. خدا کنه

یه جاهایی تو این تلاش بد بودم یه جاهایی جلف یه جاهایی هم خوب. بهتر میشم باید بهتر بشم.

همه چی از شما شروع شد شما هم باید بدونید چه گذشته بر ژوله‌ای که ژوله اش کردین. شما باید انرژی بدید دعا کنید. یاعلی.»

57243

کد خبر 639682

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 7 =