ایوان ساخته شده در تراز منهای یک میدان ولیعصر تحت عنوان «ایوان انتظار»، طی مراسم ویژه‌ای در روز جمعه ۲۰ اسفند ۹۵ افتتاح می‌شود.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین به نقل از روابط عمومی معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران، مازیار حسینی،معاون شهردار تهران گفت: در میدان حضرت ولیعصر (عج)، ۴۲ هزار متر مربع فضا در زیر زمین احداث شده است، خط ۳ مترو از همین محل عبور می‌کند و البته خط ۶ مترو که به زودی افتتاح می‌شود نیز در همین محل و البته از زیر خط ۳ عبور می‌کند.

حسینی گفت: برای «ایوان انتظار» ۳ کارکرد اصلی تعریف شده؛ دسترسی شهروندان به خط ۳ مترو که بزرگراه آزادگان در جنوب غرب تهران را به شهرک قائم در شمال شرق شهر متصل می کند، اولین کارکرد و دسترسی همزمان به خط ۶ مترو که محدوده حرم حضرت عبدالعظیم در جنوب تهران را به محله کوهسار در شمال غرب شهر متصل می‌کند و در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد، دومین کارکرد این مجموعه است.

وی گفت: سومین کارکرد «ایوان انتظار» در تراز منهای یک، ایجاد دسترسی ۴ گوشه میدان حضرت ولی عصر (عج) است، این مجموعه دسترسی ۴ گوشه میدان را در فضایی ایمن و زیبا برای شهروندان فراهم می کند.

۴۷۲۳۵

کد خبر 644225

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 5 =