شایعه عجیب در جمع استقلالی‌ها؛ قلعه‌نویی جانشین مجیدی می‌شود؟

تعدادی از پیشکسوتان در جمع‌های خودمانی و گروه‌های خصوصی خودشان تأکید دارند که قضیه امیر قلعه‌نویی جدی شده و همین مسئله شانس او برای بازگشت به استقلال را افزایش می‌دهد.

به گزارش خبرورزشی، در اواسط تعطیلات نوروزی این شایعه مطرح شد که استقلال فصل آینده سرمربی جدیدی خواهد داشت و فرهاد مجیدی دیگر روی نیمکت آبی‌پوشان پایتخت نمی‌نشیند. به موازات طرح این خبر، از امیر قلعه‌نویی هم به‌عنوان سرمربی جدید استقلال در نوزدهمین دوره رقابت‌های لیگ برتر یاد شد. مسئله‌ای که البته تا امروز نه خود قلعه‌نویی و نه مدیران باشگاه استقلال واکنشی به آن نشان نداده‌اند. البته کاملاً بدیهی است که صاحب‌منصبان کنونی استقلال شایعه مذکور را تکذیب کرده و آن را دور از واقعیت ذکر کنند ولی نکته قابل توجه اینجاست که بعضی از پیشکسوتان استقلال حرف دیگری می‌زنند.

تعدادی از موسپیدان آبی در جمع‌های خودمانی و گروه‌های خصوصی خودشان تأکید دارند که قضیه امیر قلعه‌نویی جدی شده و همین مسئله شانس او برای بازگشت به استقلال را افزایش می‌دهد. استقلالی‌ها مدعی‌اند روشن شدن وضعیت برگزاری ادامه هفته‌های باقی مانده فصل کنونی، نقش بسیار مؤثری در ماجرای مذکور ایفا خواهد کرد.

43 43

کد خبر 647247

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =