تسنیم نوشت:زیدان به شائبه‌هایی که درباره لطف اتحادیه فوتبال اروپا در حق کهکشانی‌ها برای داشتن قرعه آسان‌تر در مراحل حذفی لیگ قهرمانان اروپا وجود داشته است،پاسخ داد.

امسال برخلاف سال گذشته رئال مادرید برای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان اروپا مسیر سختی پیش رو دارد چرا که در مرحله یک چهارم نهایی باید با حریف سرسختی مانند بایرن مونیخ روبه‌رو شود. این در حالی بود که پیش از انجام مراسم قرعه‌کشی برخی از احتمال روبه‌رو شدن رئال مادرید با لسترسیتی به عنوان آسان‌ترین حریف حاضر در این مرحله صحبت می‌کردند و بار دیگر بحث تبانی احتمالی میان یوفا و کهکشانی‌ها با استفاده از گوی‌هایی با دماهای متفاوت برای شناسایی قرعه دلخواه مطرح شد که زین‌الدین زیدان، سرمربی رئال آن را مضحک توصیف کرد.

زیزو که در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا باید برابر استاد پیشین خود، کارلو آنچلوتی - کسی که به عنوان دستیارش دو فصل در رئال مادرید کار کرد - قرار بگیرد، اظهار داشت: خنده‌ام می‌گیرم وقتی مردم درباره گوی‌های گرم صحبت می‌کنند. قرعه‌کشی انجام شده است. بازی با بایرن مونیخ بازی آسانی نخواهد بود چون آنها تیمی بسیار خوب و سرسخت هستند. اگرچه من هنوز با کارلو صحبت نکرده‌ام اما فکر نمی‌کنم بایرنی‌ها از ما بترسند و این موضوع در مورد ما هم صدق می‌کند. بدون شک این یک بازی بسیار خوب خواهد بود.

زیدان گفت: من از کارلو چیزهای زیادی یاد گرفته‌ام. او آدم خوبی است و همه ما می‌دانیم که اینجا چه کارهایی انجام داد. به نظر من شانس دو تیم برای صعود 50-50 است. بازی خاصی خواهد بود. ما یکدیگر را به خوبی می‌شناسیم و در چنین مسابقه‌ای هر اتفاقی ممکن است رخ دهد. قرعه مهم نیست. چیزی که اهمیت دارد رویکرد دو تیم برای این بازی است.

 

251 41

کد خبر 647359

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =