احترام برومند و لیلی رشیدی باحضور در برنامه «خندوانه»، خاطراتی از داود رشیدی را زنده کردند.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، برنامه «خندوانه» شامگاه شنبه 28 اسفند میزبان احترام برومند و لیلی رشیدی به مناسبت روز مادر بود.

در ابتدای برنامه، برومند درباره زندگی کردن کنار داود رشیدی گفت: «خلاف آنچه که همه تصور می‌کردند که داود آدمی جدی است، او خیلی شوخ بود و زندگی در کنارش برای من مانند مسافران یک کشتی بود که در دریای آرام زندگی در کنار هم بودیم.»

لیلی رشیدی هم درهمین راستا بیان کرد: «ما باهم خیلی دوست بودیم و من دوست داشتن و عشق زیادی که او به خانواده و مردم داشت را از او یاد گرفتم. پدرم از بدبینی هم خیلی متنفر بود.»

در بخش دیگر برنامه، برومند در مورد برپا کردن مراسم سالگرد و جایزه‌ای برای یادبود  داود رشیدی گفت: «من با فرهاد (پسر داود رشیدی) و لیلی مشورت کردم و در مراسم چهلم آقای رشیدی اعلام کردیم که در سالگرد او مراسم نمایشنامه خوانی برگزار کنیم و پس از آن هم فیلم هایی از داوود را پخش کنیم و در نهایت جوایزی به یاد او به اهالی تئاتر تقدیم کنیم. اما هنوز نحوه انتخاب و مسیری که باید این جوایز را اهدا کنیم، مشخص نکرده‌ایم. داود خیلی علاقه داشت که تئاتر را در شهرستان گسترش بدهیم و شاید جوایز را به سمت تئاتر شهرستان ببریم.»

در ادامه، برومند و رشیدی علاقه‌مندی‌های یکدیگر را روی کاغذ نوشتند که در پایان مشخص شد شناخت خوبی نسبت به هم دارند.

برومند در مورد فرهاد رشیدی هم توضیح داد: «فرهاد خدارو شکر پسر خیلی خوبی است و هم من و هم پدرش از او راضی هستیم و خوشحالم به جایی رسیده است که همه جهان نام او را می‌شناسند و همیشه به فکر مملکت خود هست.»

او درباره کودکی لیلی رشیدی هم گفت: «لیلی برعکس فرهاد که خیلی محتاط و عاقل بود، اهل شیطنت بود و مانند پسر بچه‌ها همیشه یا سرش شکسته بود و یا زمین می‌خورد و خلاصه شلوغ بود.»

57243

کد خبر 647576

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 6 =