اعمال محدودیت‌های ترافیکی از ۱۱ تا ۱۴ فروردین‌ماه در جاده‌های استان اردبیل‌

محدودیت‌های ترافیکی ویژه‌ای از ۱۱ تا ۱۴ فروردین‌ ماه در جاده‌های استان اردبیل اعمال خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری خبر آنلاین از اردبیل؛ علی رحمتی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ۱۱ تا ۱۴ فروردین‌ ماه امسال محدودیت‌های ترافیکی برای انواع کامیون و تریلی در محورهای مواصلاتی استان اردبیل برای تسهیل در روند عبور و مرور اعمال می‌شود.

وی گفت: از 11 تا 14 فروردین‌ محدودیت‌های ترافیکی برای انواع کامیون و تریلی در محورهای اردبیل - آستارا و اردبیل - سرچم از ساعت 8 صبح تا 24 شب برای کاهش بار ترافیکی در روز طبیعت و تسهیل در روند عبور و مرور اعمال خواهد شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به آمار ترددها در محورهای مواصلاتی استان تصریح کرد: از روز 25 اسفند ماه سال گذشته تا دهمین روز از بهار 776 هزار و 150 تردد در محورهای مواصلاتی استان انجام شده که 389 هزار و 432 مورد از این ترددها مربوط به ورود خودروها به استان و 386 هزار و 716 تردد مربوط به خروج خودروها از استان بوده است.

رحمتی افزود: در ورود وسایل نقلیه به استان امسال افزایش 3.2 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته داشتیم و در خروج وسایل نقلیه از استان 20 درصد افزایش که در مجموع در کل ترددها 11.2 درصد افزایش را در استان شاهد بودیم.

وی بیان کرد: در دهم فروردین‌ماه سال گذشته 838 سرویس با 7 هزار و 377 نفر در استان جابه‌شده بودند و امسال 683 سرویس با 7 هزار و 415 نفر جابه‌جا شده که در سفر 18درصد کاهش ولی در تعداد مسافران یک درصد افزایش داریم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل تصریح کرد: بیشترین خودروهای ورودی به استان براساس ترددهای ثبت‌شده توسط دستگاههای تردد شمار به شهرستان سرعین بوده است و بعد از آن نیز شهرستان نیر پذیرای بیشترین گردشگران و مسافران ورودی به استان بوده است.

46

کد خبر 650414

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =