انتخاب نوشت:دیروز در شهر آفتاب برای اصولگرایان گذشته؛ همچنان سربسته مانده؛ گویا خبرها تنها همین چیزهایی نیست که رسانه‌های اصولگرایان روایت کرده‌اند. اتفاقات مهمتری افتاده که آرایش جناح را بر هم زده است.حالا کسانی پیش‌روتر شده‌اند و کسانی هم دلخورتر از قبل.

دیروز در شهر آفتاب برای اصولگرایان گذشته ؛ همچنان سربسته مانده ؛ گویا خبرها تنها همین چیزهایی نیست که رسانه های اصولگرایان روایت کرده اند . اتفاقات مهمتری افتاده که آرایش جناح را بر هم زده است .حالا کسانی پیش رو تر شده اند و کسانی هم دلخور تر از قبل .

دیروز برخلاف انتظار عزت الله ضرغامی حذف شد و ناگهان علیرضا زاکانی به رتبه ای بالا دست یافت .

اما از حوالی غروب یک اتفاق مهمتر هم رخ داد . به یکباره نشانه هایی از اعتراض پرویز فتاح به اعلام نامش نمایان شد . بعد از آن هم او بیانیه ای داد و به روایت روابط عمومی کمیته امداد چنین نوشت : « با توجه به اظهار محبت و حسن نظر اعضای محترم مجمع عمومی جبهه مردمی به جناب آقای فتاح، به استحضار مردم شریف کشورمان می‌رساند همان‌گونه که بارها اعلام شده است ایشان خدمتگزاری به ولی نعمتان و اقشار مستضعف جامعه را از مهم‌ترین رسالت‌های نظام اسلامی می‌داند. ایشان هیچگونه قصد و برنامه‌ای برای نامزدی در انتخابات نداشته و نخواهند داشت و عدم حضور در جلسه امروز مجمع جبهه نیروهای انقلاب اسلامی نیز به همین دلیل بوده است.»

بعد از انتشار این بیانیه رسانه های اصولگرا خبر دادند که حاجی بابایی جایگزین او شده و از این بعد او را باید نفر پنجم بدانیم .

اما در این مورد به اخباری است که چگونگی حذف حاجی بابایی را روایت می کند . بر اساس این گزارش در دقایقی که محافل سیاسی چگونگی تغییر آرایش سیاسی را با ورود حاجی بابایی تحلیل می کردند رایزنی های فشرده ای در اتاق های تصمیم گیری جناح در جریان بود . آنها فرصت خوبی پیدا کرده بودند . یک نفر از میان برگزیدگان به میل و اصرار خودش رفته و حالا آنها باید از این پس تلاش های شان را برای کناره گیری روی افراد کمتری متمرکز می کردند. تماسی حیاتی از سوی یکی از مقامات ارشد جمنا با حاجی بابایی برقرار می شود . پیام هیات رییسه به او منتقل می شود و او نیز تسلیم خواست تصمیم سازان می شود . خرسندی حمید رضا حاجی بابایی برای ورود غیر منتظره به جمع منتخبین دقایق زیادی طول نکشید . متن پیامی را آماده می کند و در اختیار رسانه ها قرار می دهد . خداحافظی حاجی بابایی یکی از تحولات مهم آخرین ساعات از شب گذشته بوده است .

45214

کد خبر 652315

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =

نظرات

  • نظرات منتشر شده: 1
  • نظرات در صف انتشار: 0
  • نظرات غیرقابل انتشار: 0
  • ایرانمهر A1 ۰۶:۳۴ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
    2 2
    در بین اصولیون حاجی بابائی به نظرم بیشتر از دیگران در منظر مردم رای داشت . البته منهای خود احمدی نژاد که ایشان را اصلا نباید یک اصولی دانست. چرا که ایشان گفتمان خاص خودش را دارد و به نظر من احمدی نژاد بدلایلی نتوانست آنچه را که قلبا دوست داشت مطرح کندهویت ایرانی ،اسلامی را به صراحت بیان کند و همین موضوع باعث شد که از اینجا رانده و از آنجا مانده بشه...