ایسنا نوشت: یک عضو جبهه نیروهای مردمی انقلاب با تاکید بر اینکه در فضای فعلی انتخابات، کاندیداتوری افراد مختلف تضاد و تناقضی با هم ندارند گفت: امیدواریم جمنا بتواند قدرتمندانه در یک رقابت سنگین حضور پیدا کند.

حمیدرضا حاجی‌بابایی با اشاره به فعالیت‌های انتخاباتی جمنا و همچنین سایر افرادی که از گروه‌های مختلف جداگانه برای انتخابات ریاست جمهوری اعلام کاندیداتوری کرده‌اند گفت:‌ فکر می‌کنم همه دارند به صورت هماهنگ عمل می‌کنند، چه نیروهای مردمی انقلاب که با حرکت جمنا وارد عرصه شده‌اند و چه سایر گروه‌ها. به نظرم هارمونی تعریف شده ای وجود دارد و هیچ کدام از اینها متضاد و متناقض با یکدیگر نیستند.

این عضو شورای مرکزی جمنا با تاکید بر اینکه تناقض و تضادی در این فضا فعلا وجود ندارد، اظهار کرد: از بین 5 کاندیدای معرفی شده جمنا، اصل بر این است به سمتی حرکت کنیم که در نهایت به یک کاندیدا برسیم اما ممکن است در نظرسنجی‌ها هر پنج نفر 55 درصد آرا را به عنوان مثال به دست آورند،‌ لذا طبیعی است افرادی که حضور یافته اند تلاش خود را انجام خواهند داد.

وی در پایان اظهار کرد: نهایتا در زمان تبلیغات و با انجام مناظره ها که کاندیداها در آن شرکت می‌کنند مباحث مطرح می‌شود  و نهایتا مردم تصمیم خواهند گرفت.

همچنین تسنیم نوشت: سیدمهدی هاشمی نماینده سابق مردم تهران در مجلس شورای اسلامی به عنوان رئیس ستاد انتخابات آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی در استان تهران برگزیده شد.

سیدمهدی هاشمی رئیس سابق کمیسیون عمران مجلس است که برای مدتی نیز سرپرست وزارت کشور بوده است.

27212

کد خبر 653628

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 10 =