۰ نفر
۲۶ فروردین ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۵

ایسنا نوشت: آخرین مجموعه‌ای که عارف لرستانی در زمان حیات خود در آن ایفای نقش کرد، «پیکسل» به کارگردانی محمود معظمی بود.

در پی اعلام خبر درگذشت عارف لرستانی که به طور ناگهانی و در سن ۴۵ سالگی اتفاق افتاد، حامد عنقا، نویسنده و طراح مجموعه «پیکسل» درباره‌ همکاری‌ این بازیگر با این مجموعه مطالبی را بیان کرد.

این نویسنده با اشاره به اینکه سابقه دوستی‌اش با عارف لرستانی به سال‌ها قبل برمی‌گردد، گفت: «در اولین سریالی که به عنوان کارگردان با نام «به همین سادگی» ساختم، عارف لرستانی یکی از اصلی‌ترین بازیگران این مجموعه بود. او در آن زمان به عنوان یکی از بازیگران جوان و هنرمندی که در کارهای مهران مدیری ایفای نقش کرده بود، مطرح بود.»

او ادامه داد: «شروع همکاری ما پرتنش و با قهر و دعوا بود اما در ادامه یکی از صمیمی‌ترین رفقای این ‌سال‌ها شدیم. معمولا رفاقت‌هایی که از دل دعوا بیرون می‌آید پایدارتر است. در این سال‌ها قرار بود بیشتر با یکدیگر همکاری کنیم اما یا او سرکار بود یا فرصت نمی‌شد. زمانی که «قلب یخی» را کار می‌کردم عارف نیز در «قهوه تلخ» مشغول بود؛ اما یکی از جدی‌ترین مخاطبان «قلب یخی» بود و از این مجموعه حمایت می‌کرد.»

نویسنده «تنهایی لیلا» با اشاره به حضور عارف لرستانی در مجموعه «پیکسل» توضیح داد: «عارف قرار بود یکی از نقش‌های اصلی «پیکسل» را ایفا کند و اما به دلیل بیماری و درد پا که راحت نمی‌توانست راه‌ برود نتوانستیم بیش‌تر همکاری داشته باشیم اما به دلیل علاقه‌ای که داشتیم. این همکاری در «پیکسل» شکل گرفت و او یکی از نقش‌های مکمل کار را بر عهده گرفت و حضور او فارغ از مسائل حرفه‌ای بود.»

عنقا در پایان با ابراز ناراحتی از این که خبر درگذشت این بازیگر شوکه کننده بود، گفت: «خبر فوت هر فردی را می‌توانستم درک کنم الا عارف او بمب انرژی بود و هرجا که حاضر می‌شد خنده بر لبان همه می‌آورد.»

او همچنین اشاره کرد که در حال حاضر مشغول تدوین مجموعه «پیکسل» است.

57243

کد خبر 655080

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 9 =