معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور در جشنواره بزرگ نشاط و امید جوانان که به مناسبت هفته جوان در سالن دو هزار نفری شهید باکری ارومیه برگزار شد، با تبریک هفته جوان به همه جوانان بخصوص جوانان استان ابراز امیدواری کرد که جوانان با شور و نشاط خود در سایه تلاش و کوشش پله های ترقی را به خوبی طی کرده و آن طور که شایسته است به مردم و میهن اسلامی خدمت کنند.

به گزارش خبرآنلاین آذربایجان غربی،جمشید انصاری گفت: جوانان ما سرمایه های ارزشمند نظام جمهوری اسلامی هستند و کشور ما به دلیل داشتن قشر عظیمی از جمعیت جوان به عنوان پتانسیل انسانی می تواند افق های ترقی و پیشرفت را خیلی سریعتر و بهتر از کشورهایی که فاقد این پتانسیل ارزشمند هستند طی کنند .

وی شور، نشاط ، امید به آینده ، ابتکار و نوآوری را از خصوصیات بارز دوران جوانی عنوان نمود و اظهار داشت : جوانان ما در کشورمان با توجه به برنامه هایی که در کشور انجام میشود و اقداماتی که دولت ها انجام می دهند می توانند از دوران ارزشمند جوانی خود بیشتر استفاده ببرند .

وی با بیان اینکه بخش عمده ای از افتخارآفرینان و نخبگان را جوانان تشکیل می دهد ، گفت : اگر امروز خدماتی در کشور ارائه می شود بخش عمده و قابل توجه آن توسط جوانانی است که توانستند مدارج علمی را با موفقیت سپری کنند .

معاون رییس جمهور و رییس سازمان اداری و استخدامی کشور همچنین اضافه کرد : برنامه ریزی هایی که دولت برای جوانان دارد بیشتر از اینکه برای جوانان باشد برای آینده کشور است چرا که با تربیت درست و مدیریت شایسته می توان جوانان را به عنوان آینده سازان ، مدیران آینده و کارشناسان متخصص تربیت نمود تا بدین وسیله بنیه آینده کشور تقویت شود و این خود از مهمترین وظایف و مسئولیت های دولت به شمار می رود .


انصاری همچنین در بخش دیگری از سخنان خود به انتخابات پیش رو اشاره نمود و از همه مردم علی الخصوص جوانان برای حضور گسترده و پرشور در این انتخابات دعوت نمود .

 

46

 

کد خبر 662577

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 1 =