تسنیم نوشت: نماینده حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی در نامه‌ای به رئیس رسانه ملی، درخواست برگزاری مناظره بین رئیسی و روحانی را اعلام کرد.

محمدامین توکلی نماینده حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی از کاندیداهای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در نامه‌ای به رئیس سازمان صدا‌وسیما، خواستار برگزاری مناظره بین «رئیسی» و حجت‌الاسلام حسن روحانی شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

برادر گرامی جناب آقای دکتر علی‌عسگری

ریاست محترم سازمان صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران

برادر دکتر سیداحسان قاضی‌زاده هاشمی رئیس نظارت بر کمیته انتخابات

احتراماً با توجه به برگزاری مناظره سوم و عدم پاسخگویی به سوالات و مطالبات واقعی مردم عزیز و طرح مطالب خلاف واقع در این مناظره از کمیسیون نظارت بر تبلیغات و رسانه ملی درخواست داریم مناظره‌ای با حضور جناب آقای سیدابراهیم رئیسی و جناب آقای حسن روحانی برگزار شود تا در فضای شفاف، صریح و بدون واسطه مباحث لازم طرح و امکان شناخت و تصمیم‌گیری را برای مردم عزیز ایران فراهم نمایند.

این مهم می‌تواند تاثیر به سزایی در فرآیند آشنایی بیش از پیش ملت ایران با آرا و نظرات نامزدهای ریاست‌جمهوری داشته باشد تا با شناخت دقیق‌تری بتوانند آرای خود را به صندوق‌های رای بیاندازند و فضاسازی‌ها، تهمت‌ها و تخریب‌های غیراخلاقی صورت گرفته در افکارعمومی را جبران نماید.

با تشکر و تجدید احترام

محمدامین توکلی

نماینده حجت‌الاسلام والمسلمین رئیسی

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری

رئیس ستاد قالیباف: آماده مناظره با روحانی هستیم
در همین راستا محمد دهقان رئیس ستاد انتخاباتی محمدباقر قالیباف کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در صفحه توئیتر خود نوشت: آقای روحانی در مناظره دیروز حرف‌هایی زد که بایستی به افکارعمومی پاسخ دهد: مناظره دو طرفه! ما آماده‌ایم هر جا و هر زمان

29213

کد خبر 665078

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 3 =