۰ نفر
۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۰۴:۲۲

۵ میلیون شغل و یارانه ۱۵۰ هزارتومانی... پر!

سیاست ما شده عین رونالدینیو؛ به یک طرف نگاه می کند و به طرف دیگر شوت می زند. مثلا در حالی که همه منتظر انصراف معاون اول رئیس جمهور فعلی بودند ناگهان معاون اول رئیس جمهور احتمالی بعدی انصراف می دهد یعنی کسی که قاطعانه تاکید کرده بود انصراف نمی دهد و به شدت مرد عمل است. اما مرد عمل هم بدون هیچ عمل خاصی رفت و ما را با رویای 5 میلیون شغل و یارانه 150 هزارتومانی تنها گذاشت. خلاصه خدا آخر و عاقبت ما را تا آخر انتخابات به خیر کند با این فیلم هایی که کاندیداها هر لحظه از خودشان در می آورند و کارهای عجیب و غریب و غیر قابل پیش بینی شان که همه مان را لول و لوله کرده!

چقدر به این خوشگل مو طلایی امید بستیم و برایش کف و سوت و هورا کشیدیم. چقدر منتظر نصب تابلوی کنتور اشتغال زایی اش در سر کوچه مان شدیم و برای اوضاع مالی نابسامان خودش و اهل و عیالش اشک ریختیم. منبعی می گفت: شاید شهردار تصمیم گرفته کمی هم دستی به زار و زندگیش بکشد و لیست دارایی هایش را برای دوره بعدی ریاست جمهوری آبرومندتر کند. خدایا؛ چقدر ما در پوسترها به عمق نگاه قالیباف در حالی که به ساعتش نگاه می کرد دل بسته بودیم . اما همیشه درست در همان ساعتی که می خواهد همه چیز گل و بلبل شود یکهو کاخ آرزوها همچون ساختمان پلاسکو ول می شود. حالا باید نگران باشیم یارانه هایی که یکی دو روز قبل وصل شده بودند دوباره قطع نشوند چون حالا آلترناتیو (همان لولوی سر خرمن خودمان) یارانه ای دیگری ندارند! خلاصه با اینکه ما خیلی خوبیم اما به اندازه خوبی هایمان به حق مان نرسیدیم.

بگذریم ... سیاه نمایی در این شرائط حساس کنونی خیلی بد است در پایان از آقای رئیسی می خواهیم که فقط به تشکر از آقای قالیباف بسنده نکنند و حداقل خرج و مخارج تبلیغاتی ایشان را متقبل شوند. حتما ایشان بهتر از ما با اوضاع مالی اقای قالیباف آشنایی دارند. در چند روز آینده هم اگر همه چیز مثل سابق غیر منتظره پیش نرود اصولا باید شاهد کنارکشی جهانگیری و میرسلیم باشیم پس با این حساب باید گفت که:

هاشمی طبای عزیز؛ مرسی که هستی.

کد خبر 665891

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۰۵:۳۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
  2 0
  عالی بود
 • محمدحسن US ۱۵:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۶
  2 0
  هاشمی طبای عزیز؛ مرسی که هستی
 • بی نام GB ۰۵:۵۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۲۷
  2 0
  درود بر شما
 • حسن IR ۱۷:۲۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۱
  0 0
  احسنت بر شما