قیام داوران علیه فدراسیون فوتبال . این اتفاقی است که صبح امروز و در برنامه ورزش مردم افتاد. افشاریان نماینده داوران فدراسیون را به باد انتقاد گرفت تا مهدی تاج مرد دوم تشکیلات فدراسیون به این اتفاق واکنش نشان دهد.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال در گفت و گوی اختصاصی با خرآنلاین درحالی که سعی می کرد چون همیشه خونسردی اش را حفظ کند و سیاستمدارانه پیش برود ، گفت:« حرف های افشاریان را در برنامه شنیدم. یک بخشی از این گفته ها حقیقت دارد و ما هم آنها را می پذیریم اما بخشی از این گفته ها کمی از سر عصبانیت بود. حتی آقای کفاشیان با من تماس گرفت و خواست که با یکی از رسانه های تصویری مصاحبه کنم تا در این باره پاسخ بدهم.»
 تاج اما چون همیشه راهکارهای مبتنی بر گفت و گو و مصالحه را برای حل بحران ها ترجیح می دهد :« اول ار همه از مسئولان کمیته داوران می خواهم که برای همین فردا جلسه ای با داوران بگذاریم تا آنها بیایند و مشکلات شان را بگویند . باید راهکاری برای حل بخشی از خواسته های معقول این عزیزان پیدا کنیم. »
یکی از نکاتی که افشاریان به آن تاکید داشت بحث بدهی معوقه داوران بود که تاج در این باره گفت:« همان طور که می دانید این معوقه ها به فدراسیون ما ربطی ندارد و از زمان ما همه حقوق داوران لیگ برتری به طور مرتب پرداخت شده و آنها یک ریال هم از ما طلب ندارند. آن پول های قبلی شان هم دینی ست به گردن ما که آن را می پذیریم و حتما در اسرع وقت پرداختش می کنیم.»
 اما نکته اصلی که تاج و کفاشیان در حرف های افشاریان با آن مشکل دارند بحث کم بودن حقوق ها و تهدید داوران به تحریم بازی های لیگ برتر است. او در این باره گفت:« ببینید ما در ابتدای سال با هم توافقی کرده ایم. مثلا نمی شود که تلویزیون بخواهد رقمی کمتر از قراردادی که با ما دارد بپردازد. داوران هم قرار بوده که برای هر بازی 200 هزار تومان بگیرند و ما در پرداخت رقم توافقی کوچک ترین کوتاهی نکرده ایم. این دیگر انصاف نیست که آنها بخواهند در نیمه راه ما را تنها بگذارند و پشت مان را خالی کنیم. البته باز هم معتقدم که باید این مشکلات با گفت و گوی رودررو حل شود.»

کد خبر 667

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 9 =