۰ نفر
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۸

میزان به نقل از رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‎فروشان با اشاره به پیشنهاد افزایش 12 درصدی قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان نوشت: قیمت پیشنهاد شده برای هر کیلو زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 12 هزار و 500 تومان است.

علی بهره‌مند در خصوص قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان گفت: پیشنهاد ما برای افزایش قیمت زولبیا و بامیه در ماه مبارک رمضان 15 درصد بوده که این رقم هنوز از سوی سازمان حمایت از مصرف کننده تایید نشده است.

وی در ادامه افزود: پیش‎بینی می‌شود قیمت هر کیلو زولبیا و بامیه با احتساب افزایش 15 درصدی به 12 هزار و 500 تومان برسد که با وجود مخالفت‎های سازمان حمایت باید درانتظار رقم کمتری برای این کالا باشیم.

رئیس اتحادیه قنادان و شیرینی‎فروشان در توضیح علت مخالفت سازمان حمایت با افزایش 15 درصدی قیمت زولبیا و بامیه تصریح کرد: سازمان حمایت افزایش 15 درصدص قیمت زولبیا و بامیه را به علت بالا رفتن نرخ هر کیلو از این شیرینی تصویب نمی‎کند و این در حالی است که این نرخ از سوی کمیسیون فنی در روزهای قبل به تصویب رسیده بود.

بهر‌ه‌مند درانتها خاطر نشان کرد: با توجه به عدم تایید افزایش 15 درصدی نرخ زولبیا و بامیه از سوی سازمان حمایت این رقم به 10 درصد و قیمت آن نیز به کیلویی 12 هزار تومان برسد ولی قیمت نهایی این محصول در جلسه روز آینده مشخص خواهد شد.

3939

کد خبر 668090

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 17 =