۰ نفر
۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۴

بدون تردید محمدباقر قالیباف بازنده بزرگ و تکرار نشدنی انتخابات 96 است.

 

کمک خلبانی که 12 سال شهردار تهران بود و هر از گاهی هوای پاستور به سرش می زد؛ امسال با کمربند انتحاری وارد گود انتخابات شد و به بدترین شکل هم از انتخابات کنار رفت و هم از صحنه سیاسی کشور.

به او گفته بودند بهترین دفاع، حمله است اما فراموش کردند یادآوری کنند بازی انتخابات با زمین فوتبال متفاوت است و حمله گازانبری از سوت آغاز بازی تا لحظه خداحافظی، جواب عکس می دهد.

او در منظر مردم، هم اخلاق را به بدترین شکل باخت و هم در ارائه کارنامه 12ساله خودش ناتوان بود، آمده بود برای باختن و چه بهتر که در سقوط آزادش، انتقام 92 را نیز از روحانی بگیرد. بی خبر از اینکه، کارنامه ناموفق و آلوده، نمی توانست برای او رای جمع آوری کند که این برگ برنده در ماجرای املاک نجومی و دروغ واگذاری به رفتگران زحمتکش، عیان شد. طرقبه و لوله و...بماند!

حالا و در پایان رای گیری، او نه تنها دیگر دهقان فداکار انتخابات نیست و غبار تمجیدهای پرطمطراق رسانه‌های زنجیره ای هم فرونشسته، بلکه بازگشت او به عرصه سیاسی با این حجم بداخلاقی های غیرمنطقی و غیرقابل اغماض،  خیلی سخت و غیرمحتمل به نظر می رسد.

او حالا بدون شفاف سازی در خصوص هزینه های سنگین انتخاباتی اش، بدون توضیح درباره سرنوشت دو سامانه اینترنتی که راه اندازی و اطلاعات مردم را ضبط کرد، بدون توضیح درباره تهمت هایی که به رئیس جمهور قانونی و مستقر جمهوری اسلامی ایران زد، بدون عذرخواهی از تفرقه درصدی مضحکی که در جامعه ایجاد کرد...از صحنه سیاسی کشور محو شد و دیگر بعید است هیچ صنف و حزب و چهره سیاسی، در حمایت از او جلو بیاید!

قالیباف حتی نشان داد که ظرفیت پذیرش دموکراسی را هم ندارد و بعد از دو شکست سنگین _ کناره گیری و باخت _  تبریک به رقیب را هم خیلی خفیف و با عصبانیتی نهفته در پیامش اعلام کرد.

باید منتظر ماند و دید او هم به سرنوشت احمدی نژاد دچار می شود و یا بازهم شانس خود را در سال 1400 امتحان میکند.

 

کد خبر 668135

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 6 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 8
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بدون نام ۱۵:۴۳ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  2 5
  كارش درست بود
 • بی نام A1 ۱۵:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  3 0
  خیلی زود دیر می شود.
 • بی نام A1 ۱۵:۵۶ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  6 0
  شكست سوم رو يادتون رفت "شهردارى تهران"
 • ابوالفضل A1 ۱۶:۵۰ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  5 1
  قالیباف که اخلاق، ریاست جمهوری و شهرداری رو باخت
 • بی نام IR ۱۷:۱۱ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  5 1
  بازنده انتخابات اونی بود که به ریاست جمهور منتخب مردم تبریک نگفت از بس که بخل و حسادت دارد
 • بی نام IR ۱۷:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  3 1
  قالیباف و امثالش ادعای دموکراسی را دارند وگرنه اگر با مردم و درکنار مردم بودند مطمئنا به ریاست جمهور منتخب مردم تبرریک میگفتند ولی همیشه بااین بخل و حسادتشان خود را مغضوب مردم کرده اندو خودشان را بخواب زده اند
 • بی نام IR ۱۷:۱۵ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  5 7
  کارنامه قالیباف آلوده بود؟؟؟ای رو رو برم هییی،طرح کارانه ش هم که به نام خودتون زدین،اینقدر هم احمدی نژاد رو باهاش مقایسه نکنید همه میدونن که قالیباف منتقد جدی دولت نهم و دهم بود،قالیباف چون مثل رقیب دروغ و تزویر و ریا و عوام فریبی رو نه بلد بود و نه انجام داد رأی نیاورد نه چیز دیگه...
 • بی نام IR ۱۷:۳۲ - ۱۳۹۶/۰۲/۳۱
  7 1
  با پدیده ای روبرو هستیم که تا حالا سه بار کاندیدای ریاست جمهوری شده و هر سه بار افتضاح بوده و به دوربین نگاه می کنه و هزاران دروغ به خورد ملت می ده و در اخر در پیام مثلا تبریکش به منتخب مردم باز عقده گشایی می کنه