استاندار ایلام از نقش مؤثر بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در توسعه و محرومیت‌زدایی استان ایلام خبر داد.

به گزارش خبرآنلاین، استاندار ایلام با اشاره به نقش مؤثر بنیاد برکت در این استان گفت: کمک به گسترش پوشش دیجیتالی برنامه‌های تلویزیونی استان، اختصاص اعتبار برای ساخت 70 واحد مسکن ویژه‌ی خانواده‌های بی‌سرپرست، راه‌اندازی مجدد 5 واحد از واحدهای تولیدی و صنعتی استان و کمک به کشاورزان، کمک به احداث پارکینگ برای زائرین در ایام اربعین حسینی در مرز مهران و ده‌ها پروژه‌ی توانمندسازی اقتصادی و کارآفرینی، زیربنایی، مسکن محرومین، فرهنگی - مذهبی، توسعه‌ی فضاهای آموزشی و ... از اقدامات بنیاد برکت در استان ایلام بوده است.

مروارید با تأکید بر نقش مهم بنیاد برکت درتوانمندسازی اقتصادی و ایجاد شغل در استان ایلام بیان داشت: طی سال‌های اخیر در حوزه‌های مختلف بهداشتی، آموزشی و کمک به محرومان، فعالیت‌ها و اقدامات بسیار مناسبی انجام شده است که از جمله می‌توان به ساخت بیش از مدرسه، کتاب‌خانه و هم‌چنین مسجد در سطح استان اشاره کرد که کمک قابل توجهی را در زمینه‌ی اشتغال و رفع محرومیت داشته است. 

وی در ادامه با بیان این‌که برای توسعه و محرومیت‌زدایی از ایلام نیازمند توجه و یاری همه‌ی نهادها از جمله بنیاد برکت هستیم، اظهار داشت: امیدواریم با برنامه‌ریزی بنیاد برکت و صاحبان سرمایه و مجریان طرح‌ها، شاهد تسریع در راه‌اندازی واحدهای نیمه‌کاره‌ی تولیدی و صنعتی باشیم. 

استاندار ایلام در پایان ضمن تشکر از اقدامات بنیاد برکت وابسته به ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) در طی این سال‌ها تصریح کرد: امیدواریم با کمک مردم استان و بنیاد برکت، ساخت و بهره‌برداری طرح‌های نیمه‌تمام، پروژه‌های عمرانی و آموزشی در استان و توجه بیش‌تر به مناطق محروم جهت توسعه، آبادانی و سربلندی استان و ایران اسلامی میسر شود. 

3535

کد خبر 668275

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 8 =