باشگاه خبرنگاران به نقل از یک عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان نوشت: با توجه به اینکه بسیاری از وعده‌های انتخاباتی بعد از انتخابات به فراموشی سپرده می‌شوند، بسیاری از انبوه سازان سعی کردند با پافشاری این وعده‌ها را به نتیجه برسانند.

ایرج رهبر با اشاره به افزایش تسهیلات مسکن مهر از ۳۰ میلیون تومان به ۴۰ میلیون تومان، گفت: برای افزایش این تسهیلات بانک مسکن مقاومت‌های بسیاری کرد و در نهایت با پافشاری‌هایی که از سوی انبوه سازان و سازندگان مسکن مهر انجام شد، با پرداخت آن موافقت کرد.

 وی با اشاره به اینکه سعی کردیم بسیاری از وعده‌های دولت برای شهر پردیس را قبل از انتخابات به نتیجه برسانیم، گفت: کارهایی از جمله گواهینامه‌های مالیاتی، افزایش تسهیلات مسکن مهر و تمامی اقدامات دفتر خانه‌ای را سعی کردیم به نتیجه برسانیم.

 عضو هیئت مدیره انجمن انبوه سازان تصریح کرد: بسیاری از وعده‌های مسکنی و تسهیلات بعد از انتخابات به فراموشی سپرده می‌شود بنابراین تلاش کردیم، بخشی از این اقدامات را انجام دهیم.

 رهبر در پایان یاد آور شد: در حال حاضر بانک مسکن با وجود کمبود اعتبارات داخلی خود این تسهیلات را به متقاضیان پرداخت می‌کند.  

 

 

35223

کد خبر 669768

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 4 =