در حالی که یک عضو کمیسیون سلامت خواهان ارائه گزارش شهرداری شد، مهدی چمران به عنوان رییس شورای شهر این نامه را امضا و ارسال نکرده است.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، رحمت اله حافظی رئیس کمیسیون سلامت، محیط زیست و خدمات شهری شورای شهر تهران در تاریخ 25 اسفندماه سال 95 در تذکری از شهرداری تهران خواست تا جهت شفاف سازی "عملکرد مالی صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران" گزارشی را به شورا ارائه دهد.

بر این اساس از شهرداری خواسته شد تا در اولین جلسه فروردین ماه سال 96 شورا، گزارشی از دارایی ها، میزان سهم تجمیعی کارمندان و شهرداری، سرمایه گذاری ها و قراردادهای منعقده با صندوق و سود حاصله از آن را به شورا گزارش کند.این تذکر باید توسط مهدی چمران رئیس شورای شهر، امضا و ارسال شود که تاکنون با گذشت بیش از دو ماه از آن، عملیاتی نشده است. به همین دلیل حافظی در نامه ای به تاریخ 31 اردیبهشت از رئیس شورا خواسته است تا با توجه به سپری شدن ایام انتخابات!! دستور ارسال این تذکر به شهرداری ابلاغ شود.

این درخواست مطابق با تبصره سوم مصوبه "مجوز تشکیل صندوق ذخیره کارکنان شهرداری تهران" بوده که بر اساس آن شهرداری تهران را ملزم می کند هر شش ماه یکبار گزارش حسن اجرای مصوبه و عملکرد مالی صندوق مذکور را به شورا ارسال کند که طی چهار سال گذشته این امر محقق نشده است.

42234

کد خبر 669775

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 0 =

نظرات

 • نظرات منتشر شده: 4
 • نظرات در صف انتشار: 0
 • نظرات غیرقابل انتشار: 0
 • بی نام IR ۱۰:۴۴ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
  27 0
  البته ایشون هم در دولت احمدی نژاد بودن
 • بی نام A1 ۱۱:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
  50 0
  قابل توجه رای حلال جمع کن ها که شاکی انتخابات هم هستند ، دست پیش گرفتن ، فقط و فقط باید پرونده بکشونن دادگاه
 • علی A1 ۱۳:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۵
  21 1
  حافظی مرد خوش سیرت و با وجدان
 • بی نام A1 ۰۴:۵۷ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۷
  0 0
  دکتر حافظی یکی از پاکترین مدیران این کشور است ، با زندگی بسیار شفاف ، ای کاش مسولان و مدیران ما این گونه بودند