تسنیم نوشت: سخنگوی آتش‌نشانی تهران از وقوع انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در خیابان ده‌حقی خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه دیوارهای دو واحد مسکونی تخریب و تمام لوازم داخل آنها در آتش سوخت.

سید جلال ملکی با اعلام خبر انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در خیابان ده‌حقی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: 50 دقیقه از بامداد امروز گذشته بود که انفجار شدید در یک ساختمان مسکونی در خیابان ده‌حقی، خیابان علامه جنوبی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش‌نشانان دو ایستگاه آتش‌نشانی همراه با تشک نجات و نردبان هیدرولیکی به محل حادثه اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه یک ساختمان چهار طبقه هشت واحدی بود؛ در طبقه دوم در یک واحد 70 متری انفجار رخ داده و بر اثر این انفجار بخش زیادی از دیوارهای این واحد و واحد کناری تخریب، منجر به آتش سوزی هر دو واحد شده و بر اثر این حریق تمام لوازم داخل این دو واحد سوخته بود.

وی افزود: تعدادی از ساکنان این ساختمان خودشان از ساختمان خارج شده بودند اما ظاهراً تعدادی از آنها داخل ساختمان محبوس شده بودند که آتش‌نشانان همزمان با خاموش کردن آتش مشغول جستجو در طبقات شده و موفق شدند سه نفر (دو خانم و یک آقا) را از ساختمان خارج کنند؛ در این حادثه یک خانم شصت ساله دچار مصدومیت و به عوامل اورژانس تحویل داده شد.

ملکی گفت: آتش‌نشانان پس از اطفای کامل حریق، لکه‌گیری و ایمن‌سازی محل حادثه در ساعت 1:55 بامداد به عملیات خود پایان داده و به ایستگاه‌هایشان بازگشتند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی درباره علت این حادثه گفت: با حضور کارشناس سازمان آتش‌نشانی و بررسی لازم مشخص شد نشت گاز شهری از یکی از وسایل، ایجاد شعله و جرقه ناگهانی منجر به بروز این حادثه شده است.

42234

کد خبر 677106

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 5 =