توصیه بازیکنان پرسپولیس به رامین رضاییان: به استقلال نرو، سال بعد برگرد پیش خودمان!

علیرضا منصوریان به شدت خواهان خرید رامین رضاییان است.

روزنامه خبرورزشی نوشت: منظور سرمربی استقلال از خرید بازیکن بین‌المللی هم جذب مدافع راست ملی‌پوش و اخراجی پرسپولیس بود. بر همین اساس پیغام‌هایی رد و بدل شد و رامین رضاییان به واسطه‌های باشگاه استقلال اعلام کرد تمرکزش روی تمرینات تیم ملی و بازی با ازبکستان است.

مدافع ملی‌پوش کشورمان با آبی‌ها قرار گذاشت که یکی، دو روز بعد از بازی ایران و ازبکستان با آن‌ها وارد مذاکره شود اما ناگهان آبی‌ها را قال گذاشت و راهی امارات شد!

خیلی‌ها کنجکاو شدند که بدانند ماجرا چیست؟
برخی تجارت کاری رامین در حاشیه خلیج‌فارس را پیش کشیدند و برخی دیگر سفر او به دبی را تفریحی خواندند اما چرا رامین رضاییان استقلالی‌ها را پیچاند؟
لابد می‌دانید پس از جدایی از پرسپولیس، رضاییان همه همبازیانش را آنفالو کرد! این اقدام به شدت به بازیکنان پرسپولیس برخورد تا رابطه شاگردان برانکو با همبازی ملی‌پوش‌شان قطع شود.
پس از حضور پرسپولیسی‌ها در اردوی تیم ملی در تهران و قبل از بازی با ازبکستان این رابطه سرد ادامه پیدا کرد. پرسپولیسی‌ها خیلی رامین را تحویل نمی‌گرفتند و رضاییان هم مقابله به مثل می‌کرد تا اینکه بالاخره طرفین کوتاه آمده و آشتی کردند.
مهدی طارمی وسط افتاد تا بازیکنان پرسپولیس و رامین رضاییان آشتی کنند. پس از این آشتی‌کنان بازیکنان پرسپولیس به رامین رضاییان توصیه کردند: «رامین‌جان! خودت را خراب نکن و به استقلال نرو. این کار تو باعث آزردگی خاطر هواداران شده و راه بازگشت به پرسپولیس را خواهد بست. برانکو شاید سال بعد کوتاه بیاید یا اینکه پس از موفقیت در پرسپولیس و اتمام قراردادش به عنوان یک مربی حرفه‌ای به تیمی دیگر برود. آنگاه اگر پیراهن استقلال را پوشیده باشی، دیگر نمی‌توانی به پرسپولیس برگردی و به همین خاطر می‌گوییم به یک تیم دیگر برو!»
شنیدیم رامین رضاییان هم با دقت به حرف‌های همبازیان پرسپولیسی خود گوش فرا داده و قید رفتن به استقلال را زده است.

رضاییان روی هوا به استقلالی‌ها گفت ۲٫۵میلیارد تومان می‌خواهد!
شنیدیم درست در روزهایی که استقلالی‌ها مصرانه خواهان خرید رامین رضاییان شدند، این بازیکن سنگ بزرگی جلوی پای مسئولان باشگاه رقیب پرسپولیس انداخته است. مدافع ملی‌پوش همین جوری روی هوا گفته است ۲میلیارد و ۵۰۰میلیون تومان می‌خواهد تا استقلالی‌ها را منصرف کند اما عجبا که چنین نشد! اتفاقاً شنیدیم مسئولان باشگاه استقلال به رغم این درخواست سنگین مالی و سفر به امارات کماکان خواهان استخدام رامین رضاییان هستند.

43503

کد خبر 677442

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =