مهار آتش‌سوزی پست برق سپیدار اهواز پس از چهار ساعت

ایسنا نوشت: معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز از مهار آتش‌سوزی پست برق سپیدار اهواز در شب گذشته پس از چهار ساعت خبر داد.

محمود روزبهانی گفت:‌ آتش‌سوزی در ایستگاه برق سپیدار که از ایستگاه‌های مربوط به شرکت برق منطقه‌ای خوزستان است، ساعت 22:32 شب گذشته (27 خردادماه) به آتش‌نشانی اعلام شد که اکیپ‌های ما دو دقیقه بعد در محل حاضر بودند.

در ادامه گفت: محل این حادثه در کوی ایثار در مجاورت کوی شهروند قرار داشت. در این حادثه چهار دستگاه خودروی سازمان آتش‌نشانی و همچنین خودروهای آتش‌نشان شرکت برق منطقه‌ای و شرکت نفت جهت مهار آتش حضور داشتند.

روزبهانی گفت: عملیات مهار تا چهار ساعت ادامه داشت و در نهایت آتش در ساعت 2:02 بامداد مهار شد.

وی ادامه داد:‌ اظهار نظر در خصوص علت وقوع آتش‌سوزی در ایستگاه برق سپیدار از سوی روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای خوزستان اعلام خواهد شد زیرا اظهار نظر در زمینه این موضوع تخصصی بر عهده برق منطقه‌ای است ولی مطمئنا بار اضافی مصرف و گرمای شدید بر عملکرد پست‌های برق اثرگذار خواهد بود.

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت:‌ به شهروندان توصیه می‌شود جهت جلوگیری از وقوع حوادث مشابه و قطع برق در فصل گرما، سعی کنند از وسایل پرمصرف در ساعات پیک مصرف برق که از سوی سازمان برق اعلام می‌شود، استفاده نکنند.

۴۷۴۷

کد خبر 677790

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 12 =